علت روشن نشدن وای فای گوشی آیفون

علت روشن نشدن وای فای گوشی آیفون

بسیاری از کاربران آیفون اپل، مشکل وصل نشدن این دستگاه به WI-FI را تجربه کرده‌اند. حتما شما هم این مشکل را دارید که شروع به سرچ در گوگل کرده و به این صفحه برای راهنمایی و حل مشکل خود رسیده‌اید. باید بدانید که در ادامه این مطلب، هم علت روشن نشدن وای فای گوشی آیفون را متوجه می شوید و هم راهکارهای برطرف کردن این مشکل را یاد خواهید گرفت. ما با کمک تکنسین‌های مجرب تعمیرات آیفون فیکسر کامل‌ترین راهنمای رفع مشکل وصل نشدن موبایل اپل به وای فای را به شما خواهیم گفت.

علت وصل نشدن آیفون به وای فای چیست؟

بیشتر کاربران معمولا نمی‌دانند که چرا آیفون آنها به وای فای متصل نمی‌شود. احتمال این است که ایراد از تنظیمات گوشی شما باشد. یعنی به دلیل تنظیمات اشتباه، گوشی به اینترنت متصل نمی‌شود و یا شبکه وای فای را شناسایی نمی‌کند. بعضی از برنامه‌های موجود در گوشی هم می‌توانند این مشکل اتصال به وای فای را ایجاد کرده باشند. همچنین گاهی ایراد از مودم یا شبکه اینترنت است که در این صورت، گوشی هیچ نقشی در وصل نشدن آیفون به wi-fi ندارد. حتی قدیمی بودن سیستم عامل هم می‌تواند چنین مشکلی را ایجاد کرده باشد.

Ios را آپدیت کنید.

یکی از عواملی که اجازه نمی‌دهد شما با گوشی اپل خود به وای فای متصل شوید، قدیمی بودن نسخه سیستم عامل گوشی شما است. این مسئله می‌تواند باعث عدم دسترسی مودم به گوشی شود. با آپدیت کردن IOS به آخرین نسخه می‌توانید مشکل وصل نشدن گوشی به اینترنت را اگر مشکل نرم‌افزاری باشد حل کنید.

راهکارهای رفع مشکل وصل نشدن آیفون اپل به وای فای

  • فورس ریست را جدی بگیرید
  • اتصال به وای فای را Forget کنید
  • تنظیمات مودم را فراموش نکنید
  • خدمات شبکه در گوشی اپل را غیر فعال کنید
  • فیلم آموزش رفع مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای

تخصصی ترین مرکز تعمیر گوشی اپل در تهران

چنانچه در گوشی آیفون خود مشکل یا ایرادی را مشاهده کردید، مرکز تخصصی تعمیرات گوشی اپل در تهران تا رفع کامل مشکل کنار شماست. این مرکز با تکنسین‌های با تجربه خود، کلیه خدمات و سرویس های مربوط به تعمیرات مدل های مختلف آیفون را به کاربران با ضمانت ارائه می‌دهد. اساسا تعمیرات موبایل فرایند چندان راحتی نیست و به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد.

تعمیرکار باید دانش نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به روزی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مشکلات بخش‌های مختلف گوشی را به صورت حرفه‌ای برطرف کند. در غیر این صورت ممکن است با یک اشتباه کوچک، موبایل شما را برای همیشه از کار بیندازد. نمایندگی تعمیرات آیفون، فرایند تعمیر انواع گوشی‌های اپل را به قطعات اورجینال انجام می‌دهد که کاربران با خیالی راحت و با همان کیفیت مجددا با گوشی خود کار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید