تعویض تاچ آیپد اپل اورجینال شرکتی با ضمانت در تیم موبایل برای شما انجام می‌شود. این کار توسط متخصصین تعمیرات آیپد در کمترین زمان و با دقت بالا با استفاده از تجهیزات روز تعمیراتی انجام خواهد شد.

معمولا صفحه لمسی یا همان تاچ تبلت‌های آیپد بر اثر ضربه یا فشار بیش از حد دچار شکستگی می‌شوند. ما در مرکز تعمیراتی خود کمتر مشاهده کرده‌ایم که این مشکل خود به خود به وجود آید. در برخی از موارد هم با نفوذ مایعات مانند آب و الکل به داخل دستگاه دیده‌ایم که این قطعه دچار خرابی شود. یا نفوذ مایعات به مادربرد دستگاه و قسمت آی سی تاچ برد نفوذ کند و مانع کار کردن صفحه لمسی تبلت اپل شما شود.

تعویض تاچ آیپد در تیم موبایل چقدر زمان نیاز دارد؟

تعویض تاچ ایپد در تیم موبایل بسته به مدل تبلت اپل شما می‌تواند تفاوت داشته باشد. اگر تاچ و ال‌سی‌دی آیپد شما از هم جدا باشد زمان تعویض آن کمتر خواهد بود. و در حدود دو الی سه روز کاری این کار برای شما انجام می‌شود. ولی اگر تبلت شما از مدل‌هایی باشد که این دو قطعه به هم چسبیده باشند. زمان بیشتری لازم داریم تا با استفاده از تجهیزات خود این قطعه را برای شما به بهترین شکل ممکن تعویض نمائیم. که در حدود سه الی شش روز کاری از شما برای این کار مهلت می‌خواهیم.


دیگر مطالب مرتبط با این صفحه: