تعویض باتری آیپد

تعویض باتری آیپد

تعویض باتری آیپد باضمانت صددرصد اصلی و تضمین اصالت کالا در مرکز تعمیرات تیم موبایل توسط تکنسین‌های با تجربه تعمیرات آیپد برای شما انجام خواهد شد. کار تعویض باتری در کمترین زمان برای شما با بالاترین استاندارد برای شما انجام می‌شود. تمامی مراحل این کار در “تیم موبایل” با تجهیزات تعمیراتی روز دنیا این کار را با نهایت دقت برای شما انجام خواهیم داد.

مهم نیست که شما کدام مدل از آیپد را دارید، باتری آن یکی از مهم‌ترین اجزای این دستگاه است. همه ما می‌دانیم که وقتی باتری ایپد از کار می‌افتد در نتیجه همه ویژگی‌های دیگر آن نیز کار نمی‌کنند. خوشبختانه خرابی باتری در ایپد بسیار کم است. اما در نهایت قدرت و عملکرد را کاهش می‌دهد و در نهایت به طور کلی از کار می‌افتد. وقتی این اتفاق افتاد برای شما با این سوال پیش می‌آید که چه کاری را باید انجام دهید؟ پاسخ ساده است به دلیل اینکه تبلت‌های شرکت اپل به صورت کلی پلمپ هستند باید کار تعویض آن را به مجموعه تیم موبایل بسپارید.

چرا تیم موبایل کار تعویض باتری ایپد شما را انجام دهد؟

  1. باتری صددرصد اصلی برای دستگاه شما انجام می‌دهیم.
  2. شش ماه ضمانت برای باتری می‌دهیم.
  3. در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را انجام می‌دهیم.
  4. کارشناسان با تجربه بالا این کار را انجام می‌دهند.
  5. با تجهیزات روز دنیا برای شما انجام می‌شود.
تعویض باتری ایپد با ضمانت
تعویض باتری ایپد با ضمانت

چه زمانی لازم است باتری تبلت اپل شما تعویض شود؟

اگر باتری شما درصد سلامت آن با ۸۰ درصد یا زیر آن رسیده یا مثل قبل دیگر به خوبی شارژ را نگه نمی‌دارد در اولین فرصت آن را برای تعویض به یک مرکز معتبر یا مرکز تعمیرات تیم موبایل بسپارید. این موضوع خیلی مهم است که زودتر این کار را انجام دهید زیرا اگر این کار را به تعویق بیاندازید به مادربرد آیپد شما آسیب خواهد زد و شما بعد از این علاوه بر اینکه هزینه‌ای برای تعویض باتری شما باید بپردازید باید یک هزینه اضافه به تعمیر مادربرد شما اضافه خواهد شد.

نکته بعدی که باید بدانید این است باتری تمامی گوشی و تبلت ها در تمامی برند‌ها از جنس لیتیوم یون است که از مواد شیمیایی است که بعد از حدود دو سال فاسد خواهد شد. بعد از فاسد شدن اتفاقی که افتاد شروع به بادکردن فشار زیادی به تاچ و ال‌سی‌دی خواهد آورد که احتمال آسیب به این قطعه زیاد است. 

درباره جنس ساخته شده باتری بیشتر بدانید:

جنس ساخته شده انواع باتری آیپد از مواد لیتیوم یونی است. که از خانواده باتری های قابل شارژ با تراکم انرژیی بالا می‌باشند. که از از این جنس باتری به طور کل در لوازم الکترونیکی مصرف زیادی می‌شود. این باتری‌ها به علت وزن سبک آنها در بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی مثل گوشی ‌موبایل. لپ‌تاپ‌ها، ساعت‌های هوشمند، پاوربانک و غیره استفاده می‌شود.

باتری‌های لیتیوم یونی علاوه بر عمر طولانی دارای ظرفیت شارژ بالایی هستند. از آنها در دستگاه‌های هوشمند استفاده می‌شود. باتری‌های لیتیوم‌یونی دارای چگالی انرژیی بالایی هستند و نوع انرژیی ذخیره شده در آنها از نوع الکتروشیمیایی می‌باشد. همچنین از دست دادن انرژیی در این باتری‌ها به آرامی صورت می‌گیرد. باید به این نکته توجه داشت که این باتری‌ها در صورتی که سیکل شارژ آنها به درستی رعایت نشود. عمر کوتاه تری خواهند داشت.


دیگر مطالب مرتبط با این صفحه:


قیمت تعویض باتری آیپد اپل در مرکز تعمیرات تخصصی تیم موبایل

قیمت باتری آیپد 1

قیمت باتری آیپد 1 با اجرت تعویض و ضمانت
475 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 2

قیمت باتری آیپد 2 با اجرت تعویض و ضمانت
540 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 3

قیمت باتری آیپد 3 با اجرت تعویض و ضمانت
590 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 4

قیمت باتری آیپد 4 با اجرت تعویض و ضمانت
790 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 5

قیمت باتری آیپد 5 با اجرت تعویض و ضمانت
990 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 6

قیمت باتری آیپد 6 با اجرت تعویض و ضمانت
1.190.000 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 7

قیمت باتری آیپد 7 با اجرت تعویض و ضمانت
1.290.000 هزار تومان

قیمت باتری آیپد 8

قیمت باتری آیپد 8 با اجرت تعویض و ضمانت
1.490.000 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید