تعویض تاچ و ال سی دی آیفون
تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در تیم موبایل با استفاده از قطعه جایگزین اصلی شرکت اپل برای شما انجام می‌شود. پس جای نگرانی وجود ندارد که گوشی شما کیفیت قبل را نداشته باشد. به دلیل جایگزینی قطعه اورجینال تیم موبایل به شما ضمانت تعمیرات و قطعات اصلی را خواهد داد.

تیم موبایل با در اختیار داشتن تکنسین‌های آموزش دیده تعمیرات آیفون این کار را در کمترین زمان برای شما انجام خواهد داد. همچنین به دلیل خرید مستقیم قطعات مرکز ما بهترین قیمت را در عرضه خدمات به شما ارائه خواهد داد.

مراحل تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در تیم موبایل

  1. تکمیل فرم درخواست تعمیرات
  2. ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات تیم موبایل
  3. تعویض تاچ و ال سی دی
  4. تست کامل دستگاه بعد از تعویض قطعه
  5. ارسال دستگاه برای شما
مراحل تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در تیم موبایل
تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 1

هزینه تعویض صفحه نمایش گوشی آیفون چقدر است؟

هزینه تعویض صفحه نمایش گوشی آیفون در مدل‌های مختلف متفاوت است. برای اطلاع از قیمت ال‌سی‌دی مدل گوشی خود شما از دو طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات و تماس کارشناسان مجموعه با شما و یا تماس مستقیم شما با مجموعه استعلام قیمت دقیق خود را بگیرید.

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی اپل چقدر زمان نیاز دارد؟

در مجموع پذیرش و تعمیر و تست نهایی گوشی بعد از تعویض صفحه نمایش در تیم موبایل حدود یک ساعت زمان نیاز دارد. این مرکز تعمیراتی به دلیل موجود بودن قطعات اصلی در انبار و در اختیار داشتن تکنسین‌های با تجربه و تخصص بالا در کمترین زمان خدمات با کیفیتی را در اختیار شما می‌گذارد.

تفاوت ال‌سی‌دی اصلی و ال‌سی‌دی کپی در چیست؟

بسیاری از افراد متخصص معتقدند که استفاده از ال‌سی‌دی گوشی آیفون در صورت اصل بودن بهتر از کپی بودن آن است. یکی از تفاوت بسیار مشخصی که ال سی دی اصلی با ال سی دی کپی دارند توانایی تحمل ضربه و همچنین برخورداری از کیفیتی به مراتب بالاتر از صفحه نمایش کپی می‌باشد. بنابراین در ادامه چند ترفند ساده برای تشخیص ال سی دی اصل در مقابل ال سی دی کپی را به شما می‌گویم.

1- یکی از موارد تشخیص اصلی بودن ال‌سی‌دی ایفون منظم بودن فریم‌ها و قالب آن است. که به صورت دقیقی طراحی شده است. اما این در حالی است که LCD کپی از نظر فریم به خوبی طراحی نشده است.

2- مقاومت بالا و تحمل ضربات شدید یکی دیگر از مواردی است که در ال سی دی اورجینال بیشتر خواهد بود.

3- ال سی دی ایفون در صورت اورجینال بودن پس از نصب تصاویر را به صورت طبیعی‌تر نمایش خواهند داد. در صورتی که ال سی دی کپی در زمان پخش تصاویر از خود نور سفید نسبت به رنگی منتشر می‌کند.

4- بازتاب نور در تاچ و ال سی دی کپی بیشتر از ال سی دی اورجینال است.

5- یکی از مهمترین مواردی که می توان به اصل بودن و یا کپی بودن صفحه نمایش پی برد قیمت این قطعه می‌باشد. این در حالی است که صفحه نمایش گوشی ایفون در صورتی که اورجینال باشد. دارای قیمتی به مراتب بالاتر از نوع کپی خود است.


تیم موبایل در تعمیرات آیفون چه خدمات دیگری به شما ارائه می‌دهد؟