تعمیر آیفون ایکس به دلیل طراحی متفاوت نسبت به سایر گوشی های قبلی شرکت اپل به تجهیزات بروز دنیا و همچنین دانش بالایی احتیاج دارد. مادربرد گوشی ایفون ایکس به صورت دوطبقه و پرسی می‌باشد که برای تعمیرات نیاز است دو طبقه آن از هم جدا شود. تا دسترسی به آی سی  و المانها امکان‌پذیر شود. از این جهت نیاز است تا تجهیزات کاملی برای تعمیرات این نوع از گوشی را در اختیار داشت.

در مرکز تعمیرات گوشی تیم موبایل این تجهیزات موجود می‌باشد. ما برای شما کار تعمیرات آیفون را به صورت کاملا تخصصی در کمترین زمان انجام خواهیم داد. همچنین در مرکز ما تکنسین ها کاملا با آموزش‌های جدید و دانش بالا و تجربه بیش از یک دهه در امر تعمیرات موبایل به خوبی کار تعمیرات گوشی شما را در سریع ترین زمان انجام می‌دهند.

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی آیفون X

تاچ و ال سی دی گوشی معمولا یکی از خرابی رایج انواع گوشی می‌باشد که معمولا بر اثر ضربه خوردن دچار شکستگی می‌شود. و دیگر خرابی آن بر اثر آبخوردگی است که نیاز به تعویض پیدا می‌کند. در مرکز ما این کار در حضور شما و در کمتر از ۳۰ دقیقه این کار را برای شما انجام می‌دهیم. تاچ و ال سی دی ایفون ایکس در بازار جنس های مختلف و قیمت های متفاوتی دارد. تفاوت این اجناس به کیفیت آنها بستگی دارد که ما تمامی این اجناس را موجود داریم.

اما پیشنهاد ما به شما این است که جنس اصلی و از روی کار باز شده را بر روی گوشی خود نصب نمایید. خوبی تاچ و ال سی دی روکاری این است که بعد از تعویض گوشی شما هیچ تفاوتی از نظر کارایی با قبل خود نخواهد داشت. شما هم کیفیت لمس بالا و هم تصویر عالی مثل قبل که گوشی دچار آسیب نشده بوده بعد از نصب خواهید داشت.

تعمیر تاچ و ال‌سی‌دی Iphone X

در خیلی از مواقع نیاز نیست که کل تاچ و ال سی دی تعویض شود. و با تعمیر آن و با هزینه خیلی کم می‌توانید دوباره از گوشی خود استفاده کنید. در زمانی که فقط گلس ال سی دی شکسته می‌شود و یا تاچ آن دچار مشکل می‌شود. و تصویر گوشی شما سالم است، شما می‌توانید کار تعمیر را به مرکز ما که دارای تجهیزات کامل برای تعمیرات است بسپارید. تا با کمترین هزینه این کار را با کیفیت بالا متخصصین ما برای شما انجام دهند.

آیا گوشی آیفون ایکس ضد آب است؟

خیلی از مشتریان ما پس از مراجعه به ما بعد از خرابی گوشی آیفون ایکس خود پس از آبخوردگی از ما این سوال را می‌پرسند. که مگر گوشی ما ضد آب نیست پس چرا بعد از آبخوردگی دچار آسیب شد؟ ما در جواب به این دسته از مشتریان می‌گوییم که گوشی ضد آب اصلا وجود ندارد. و فقط بعضی از گوشی ها از جمله آیفون ایکس مقاوم در برابر آب و مایعات هستند. که این مقاومت کم کم به مرور زمان و استفاده از گوشی کم می‌شود.

این گوشی ها دارای چسب آب بندی می‌باشد که بعد از استفاده و به دلایل گوناگون که مهمترین آن گرم شدن گوشی است. چسب آب بندی مقاومت خود را کم و یا از بین می‌رود. که شما با رعایت نکردن و برخورد گوشی با آب و دیگر مایعات دچار آسیب خواهد شد.

تعمیرات فیس آیدی آیفون

تعمیر فیس آیدی آیفون یکی از تخصصی ترین کارها در امر تعمیرات است که در مجموعه ما در کمتر از ۴۸ ساعت برای مشتریان انجام می‌شود. این کار نیازمند دستگاه‌های مختلف و دانش خیلی بالا در این زمینه است. که متخصصین ما این کار را برای شما با دانش و تجربه بالای خود انجام می‌دهند. برای این که فیس ‌آیدی شما قابل تعمیر باشد نیاز است. که قبل از آن گوشی شما توسط مراکزی که تجهیزات لازم و دانش آن را ندارند دچار آسیب نشده باشد. پس حتما برای این کار بسیار حساس به هر مرکزی گوشی خود را برای تعمیر ندهید.

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. تیم موبایل که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

آیفون فیکسر با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.