تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون
تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون شما را تیم موبایل انجام می‌دهد اگر آسیب خیلی شدیدی به آن وارد نشده باشد. خبر خوب دیگر این است که هزینه‌ها به کمتر از هزینه تعویض تاچ ال سی دی آیفون خواهد رسید. 

در صورتی که بعد از افتادن گوشی روی زمین یا آسیب دیدن صفحه نمایش آن، ترک‌ها و شکستگی‌هایی روی صفحه ظاهر شده است. ولی صفحه نمایش رنگ پخش نکرده است و تصویر آن مشخص است و تاچ آن کار می‌کند. خبر خوب اینکه فقط شیشه روی صفحه نمایش شما شکسته است. و با هزینه‌ کمتر تنها با تعویض گلس روی ال سی دی گوشی شما مشکل برطرف خواهد شد. در این صورت دیگر نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی فابریک آیفون شما نمی‌باشد.

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون چگونه انجام می‌شود؟

مراحل ثبت درخواست تعمیر صفحه نمایش آیفون در تیم موبایل

تمامی مراحل ثبت درخواست تعمیر صفحه نمایش آیفون به صورت آنلاین و تلفنی در این مرکز انجام می‌شود. شما نیازی به خروج از محل کار یا منزل را ندارید. کافی است مراحل زیر را طی کنید.

قدم اول تعمیر ال سی دی آیفون

با کلیک بر روی درخواست تعمیر آیفون، فرم ثبت درخواست تعمیرات تاچ و ال سی دی و اطلاعات دستگاه را وارد کنید.

نکته مهم این است که حتی اگر گارانتی خود را از ما تهیه نکرده‌اید ما کلیه خدمات تعمیرات آیفون را با بهترین قیمت، بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان به شما ارائه می‌دهیم.

قدم دوم تعمیر صفحه نمایش آیفون

کارشناسان تعمیرات تیم موبایل در سریع‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرند و در صورت نیاز اطلاعات تکمیلی لازم را از شما دریافت خواهند کرد.

قدم سوم تعمیر ال سی دی آیفون

پس از دریافت دستگاه، کارشناسان زمان تحویل و هزینه تعمیر ال سی دی آیفون را به شما اطلاع خواهند داد.

قدم چهارم تعمیر صفحه نمایش آیفون

دستگاه تعمیر شده شما توسط پیک یا پست برای شما ارسال خواهد شد.


تیم موبایل چه خدمات دیگری در تعمیر ایفون را به شما ارائه خواهد داد؟