چرا بهتر است که سیستم عامل گوشی آیفون شما به روز باشد؟ به دلایل زیادی که در طول این مقاله برای شما دوستان عزیز گفته میشه شما بهتر است. که سیستم عامل گوشی اپل خود را به روز نگه دارید و از امکانات جدید و بهتر گوشی استفاده کنید. از باگ های قبلی سیستم عامل گوشی در امان باشید.

روش های اپدیت گوشی آیفون شما ؟

شما به چند روش می توانید گوشی اپل خود را اپدیت کنید که ما همه روش ها و بهترین روش را برای شما می گوئیم و شما تصمیم گیرنده هستین تا یکی از این روش ها را انتخاب کنید.

اپدیت از تنظیمات گوشی

شما می توانید با اتصال به شبکه وای فای و از داخل تنظیمات گوشی خود را اپدیت کنید ولی ما این پیشنهاد پر از ریسک را هیچ موقع به شما پیشنهاد نمی کنیم به دلیل اینکه شاهد مشکلات زیادی بعد از این طریق اپدیت کردن گوشی بوده ایم. مشکلات زیادی ممکنه ایجاد بشود که از مهمترین آنها بعد از به روز شدن سیستم عامل گوشی روی آرم سیب گیر می کند و بالا نمی آید که در این صورت گوشی باید ریستور شود و تمامی اطلاعات گوشی پاک می شود.

شما از رفتن به settings بعد general و بعد software update و گزینه download and install این کار را انجام دهید که باز هم تکرار می کنم از این روش پر از ریسک استفاده نکنید.

و اما روش دوم و مطمین این است که با مراجعه به مرکزی که کارهای خدمات نرم افزاری گوشی های آیفون رو انجام می دهد کار انجام اپدیت آی او اس آیفون شما رو انجام بدهد و یا اینکه به مرکز ما بیاید و ما به طور رایگان این کار رو برای شما انجام بدهیم.

آخرین ورژن ios

آخرین ورژن ارائه شده ios توسط کمپانب اپل برای گوشی‌ها و آیپد‌های خود ورژن 15.7 در حال حاضر می باشد که از گوشی آیفون 7 به بالا قابلیت این را دارند که این آپدیت را انجام دهند.