تعمیر فیس آیدی آیفون
تعمیر فیس آیدی آیفون

بهتر است در مورد تعمیر فیس آیدی آیفون کمی بیشتر در رابطه با این تکنولوژی آشنا شوید. قفل تشخیص چهره فیس ایدی یک تکنولوژی جدید می‌باشد که شرکت اپل آن را برای خود ثبت کرده است. این قابلیت جذاب که از گوشی آیفون ایکس به بعد در آیفون استفاده کرده است. که طرفداران زیادی پیدا کرد و مورد توجه نیز قرار گرفته است.

شما برای ورود به ایفون خود دیگر نیاز نیست که رمز گوشی را وارد کنید. و به محض اینکه آیفون خود را به سمت صورت بگیرید. تا صفحه نمایش آن را ببینید این فناوری پیشرفته با شناسایی چهره شما قفل صفحه را باز خواهد می‌نماید.

تعمیرات فیس آیدی آیفون در تیم موبایل با ضمانت انجام می‌شود.

تعمیرات فیس آیدی آیفون که یکی از مشکلات رایج گوشی‌ها است. در مرکز تعمیرات آیفون تیم موبایل با ضمانت انجام می‌شود. فیس ایدی این گوشی‌ها بعد از مدتی از کار خواهد افتاد و دیگر قادر به تشخیص چهره شما نخواهد بود. و شما برای ورود به داخل گوشی حتما باید رمز ورود را وارد کنید.

فیس آیدی در گوشی‌های سری ایکس از چند قسمت تشکیل شده است. که بیشتر خرابی‌ها از قسمت dot projector faceid است. قسمت بعدی که خرابی خیلی کمتری دارد infrared camera می‌باشد. که طبق تجربه ما این قسمت از فیس آیدی خرابی ندارد. به جز در موارد آبخوردگی شدید گوشی که سولفاته این قسمت را خراب خواهد کرد. قسمت سوم فیس آیدی فلت سنسور و اسپیکر می‌باشد که معمولا بر اثر ضربه خوردگی گوشی این فلت آسیب خواهد دید.

فیس آیدی ایفون به چه صورت کار می‌کند؟

فیس آیدی به چه صورت کار می‌کند؟
فیس آیدی به چه صورت کار می‌کند؟

وقتی گوشی رو در دستان خود می‌گیرید اولین قسمتی که فعال می‌شود قابلیت اثر شناسایی صورت شما یا همان faceid است. که پرتوهای نور مادون قرمز را به صورت شما می‌تاباند که چهره شما را شناسایی نماید. دلیل استفاده از مادون قرمز این است که بتواند در تاریکی باز چهره شما را شناسایی و قفل صفحه را باز کند.

برای تعمیرات فیس آیدی گوشی ایفون خود باید چه کاری کنید؟

گوشی‌های قدیمی ساخت شرکت اپل همچون مدل گوشی های قبل از آیفون ایکس، همگی از لحاظ قفل امنیتی مجهز به سیستم قفل اثرانگشت بودند. اما از زمانی که این شرکت گوشی‌های جدیدتر را روانه بازار کرد، انقلابی را به وسیله‌ی این سیستم قفل face id یا باز شدن قفل با چهره در گوشی و ارتقا امنیت موبایل‌های خود پدید آورد. که کمپانی شرکت‌های دیگر و با سیستم‌عامل‌های مختلف برای به کار بردن در گوشی‌های خود از این تکنولوژی بی‌نصیب نیستند.

اما با این‌ حال، فیس آیدی انگار تنها مختص به گوشی های آیفون است. البته که در نقطه‌ی مقابل، نوع و شکل خرابی این تکنولوژی در گوشی آیفون نیز کاملا شکل مخصوص خودش را نیز دارد. با این که ممکن است خرابی فیس‌آیدی دلایل مختلفی داشته باشد که در بیشتر زمان‌ها علت خرابی این تکنولوژی تنها نتیجه‌ی برخورد مایعات و‌ وارد شدن ضربه‌های مختلف به ایفون شما است.

در چه صورت فیس آیدی قابل تعمیر است؟

گوشی هایی قابل تعمیر هستند که از سه قطعه که بالا نام بردیم هیچ کدام تعویض نشده باشند. در این صورت تکنسین‌های تیم موبایل می‌توانند با دستگاه‌های بروز دنیا که فقط برای این کار است. یعنی تعمیر فیس ایدی وارد ایران کرده‌ایم برای شما با یک هزینه خیلی عالی تعمیر کنیم. البته به جز اینکه تعمیر فیس آیدی به پروگرمر‌های جدید لازم دارد. نیاز به تجربه بالا در امر تعمیرات دارد که تکنسین‌های ما با بیش از یک‌دهه سابقه تعمیر آیفون را دارند این کار را به خوبی و با ضمانت برای شما انجام خواهند داد.

هزینه تعمیر فیس آیدی آیفون چقدر است؟

هزینه تعمیر فیس آیدی آیفون بسته به مدل ایفون شما و اینکه کدام قسمت از آن مشکل دارد می‌تواند متفاوت باشد. اما تیم موبایل با کمترین هزینه این مشکل را برای شما برطرف خواهد کرد.


مطالب مرتبط با این صفحه برای مطالعه بیشتر