تعمیر ویبره گوشی آیفون ۷ در مرکز تعمیرات تیم موبایل با ضمانت برای شما توسط متخصصین با تجربه بیش از یک دهه ما انجام خواهد شد. ولی قبل از اینکه به فکر تعمیرات آیفون خود باشید حتما قبل آن چک کنید که از داخل تنظیمات گوشی مطابق عکس بالا که گزینه ویبراتور گوشی روشن است یا خیر. اگر در تنظیمات گزینه ها روشن بودند ولی همچنین شما عدم کارکرد این مورد را داشتید. با ما همراه شوید تا در این مورد شما را بیشتر راهنمایی کنیم تا این مشکل برطرف شود.

برای روشن کردن لرزش در زنگ یا لرزش در حالت بی صدا برنامه تنظیمات گوشی خود را باز نمائید. روی گزینه Sounds & Haptics تاچ کنید. روی گزینه های کنار « لرزش در حلقه » و یا « لرزش در حالت بی‌صدا » را لمس کنید. وقتی سوئیچ یا سوئیچ ها به رنگ سبز هستند و در سمت راست قرار می گیرند. باید بدانید که روشن هستند و در این حالت باید عمل کنند. لرزش روی حلقه و بی صدا را نیز روشن کنید اگر گوشی آیفون ۷ شما حتی پس از روشن کردن این گزینه ها لرزش نداشته باشد. راهنمایی های عیب یابی زیر را همچنان دنبال کنید. هنوز چند مرحله تست نرم افزاری وجود دارد که می توانیم قبل از بررسی گزینه های تعمیر آیفون شما را بررسی کنیم.

بازنشانی همه تنظیمات کارخانه در این مورد دقیق عمل کنید تا مشکلی پیش نیاید.

بیشتر مشکلات موبایل آیفون زمانی ایجاد می شوند که تنظیمات به درستی تنظیم نشده باشد یا دستکاری شده باشد. یا به دلیل خرابی در فایل های برنامه تنظیمات فردی ایجاد می شوند. این کار بازگرداندن برنامه تنظیمات به پیش فرض های کارخانه قادر به حل همه مشکلات نرم افزاری آیفون را نمی تواند برطرف کند. اما یکی از اولین راه ها برای تعمیر ویبره گوشی آیفون ۷ است. اما قبل از تعمیرات باید این کارهای ساده را انجام داد تا مطمئن شویم که مشکل نرم افزاری نیست.

توجه داشته باشید با این کار تمام تنظیمات گوشی مثل روز اولی که خریدید خواهد شد و دوباره باید تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید. لطفا در انتخاب گزینه ها دقت کنید و اشتباه انتخاب نکنید که ممکن است تمام اطلاعات گوشیتان پاک شود. آیفون فیکسر هیچ مسئولیتی در قبال درست انجام ندادن مراحل توسط شما را قبول نخواهد کرد. اگر فکر می کنید که به درستی مراحل را نمی توانید انجام دهید این کار را به یک متخصص این کار بسپارید.

خوب ما به چه صورت می توانیم همه تنظیمات گوشی را بازنشانی کنم؟

به صفحه اصلی بروید و بعد برنامه تنظیمات را باز کنید. روی گزینه General تاچ کنید. از انگشت خود برای پیمایش به پایین برای پیدا کردن گزینه Reset استفاده نمائید. این آخرین گزینه در تنظیمات عمومی گوشی های اپل خواهد بود. روی Reset All Settings تاچ کنید و رمز عبور خود را وارد کنید. روی Reset All Settings ضربه بزنید. در این مرحله دو بار از شما خواسته می شود. بعد گوشی شما ریست می شود و نوار پیشرفت روی صفحه ظاهر خواهد شد. پس از تمام شدن ریست، آیفون شما به طور خودکار روشن خواهد شد.

تعمیرات گوشی آیفون هفت و تعمیر ویبره گوشی آیفون ۷

اگر با موارد بالا مشکل ویبره گوشی آیفون ۷ شما حل نشد متوجه می شویم که مشکل سخت افزاری است و آن را باید بدست متخصصین ما بسپارید تا برای شما به بهترین روش تعمیر کنند. در مورد تعمیر آیفون ۷ شما بد نیست بدانید که ممکن است این مشکل از قطعات مختلفی باشد. از جمله موتور ویبراتور، فلت پایین که ویبراتور به آن متصل می شود. و یا از مادربرد اصلی باشد که در آن هم ممکن است از قطعات مختلفی در آن دچار مشکل شده باشند. در خود مادربرد چندین آی سی، ده ها خازن و مقاومت داریم که مربوط به ویبراتور هستند. و مسیرهای مختلف در برد که ممکن است هر کدام از آنها قطع شده باشد و این مشکل به وجود آمده باشد.