تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ اصلی روکاری با ضمانت نوسط متخصصین با تجربه در زمان حدود ۳۰ دقیقه و در حضور شما در مرکز تعمیرات آیفون فیکسر انجام می شود. این گوشی که در سپتامبر سال ۲۰۱۶ از شرکت اپل وارد بازار شد یکی از خوش‌دست ترین گوشی های این برند و دیگر برندهای سازنده موبایل بود. ولی به هر حال این موضوع باعث نمی‌شود که این گوشی بر اثر اتفاقاتی که در روزمره می‌افتد از دست ما به زمین نخورد یا بر اثر اتفاقات دیگر ضربه نخورد. در مواردی که به گوشی‌هایمان ضربه وارد می‌شود بیشترین اتفاق برای صفحه نمایش آن می افتد و این قطعه آسیب می بیند.

ما می‌دانیم که خرابی موبایل یکی از ناراحت کننده ترین اتفاق ها در زندگی همه ما است. پس سعی کردیم که از ناراحتی این اتفاق با کارهایی که برای شما انجام می دهیم کم کنیم. اینکه شما پس از خرابی گوشی مدتی از گوشی خود دور باشید تا آن تعمیر شود یکی از ناراحتی ها است که ما این زمان را به حداقل رسانده‌ایم و برای مثال برای تعویض صفحه نمایش زمانی که از شما گرفته می شود فقط حدود نیم ساعت می باشد.

مساله بعدی کیفیت قطعات و تعمیرات است که پس از تعمیر همچنان گوشی شما همانند قبل کارایی عالی خود را داشته باشد. برای این موضوع ما تکنسین هایی برای تعمیرات آیفون که سابقه بیش از ده سال که تجربه و دانش و مهارت خوبی دارند را استخدام کرده ایم که به صورت تخصصی این کار را برای شما انجام دهند. و از قطعات اصلی روکاری استفاده می کنیم که همان کیفیت قبل را شما در گوشی خود داشته باشید.

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی آیفون ۷ شما را چرا مرکز تعمیرات تیم موبایل انجام دهد؟

  1. با ضمانت این کار را انجام می دهیم.
  2. در کمترین زمان این کار انجام می شود.
  3. توسط متخصصین با تجربه این کا صورت می گیرد.
  4. از قطعات اصلی روکاری استفاده می شود.

درباره صفحه نمایش iphone ۷ بیشتر بدانید.

صفحه نمایش یا همان تاچ و ال سی دی ایفون ۷ اندازه ۴,۷ اینچی را دارد این قطعه با قابلیت ۳D تاچ ساخته شد. همچنین این قطعه از نوع لمسی خازنی با فناوری IPS ساخته شده است. از نظر رنگ ظاهری این قطعه در دو رنگ سفید و مشکی تولید شده است که برای رنگ های گوشی طلایی، نقره ای، قرمز و رز گلد از رنگ سفید آن استفاده می شود و برای گوشیهای با رنگ مشکی مات و براق یا همان جت بلک از رنگ مشکی استفاده می شود. این قطعه جز مهم‌ترین بخش گوشی در مبحث ظاهری که بیشترین کارایی را دارد محسوب می‌شود. و اگر بعد از تعویض قطعه اصلی جایگزین نشود کیفیت خوبی را ندارد و هنگام کار با گوشی باعث می شود که هم شما کیفیت تاچ و تصویر خوبی را نداشته باشید و شما را کلافه و خسته خواهد کرد.

کیفیت تاچ و ال‌سی‌دی آیفون یکی از بهترین مشخصه‌های این گوشی می باشد. این کیفیت لذت کار کردن با موبایل های اپل را برای شما قطعا دو برابر می‌کند. کاربرد ۳D تاچ برای راحتی استفاده از نرم افزارها در گوشی شما می تواند ایجاد کند و یک مزیت در این مدل گوشی به حساب می آید. برای مطالعه بیشتر در مورد تعمیر آیفون ۷ این صفحه را مطالعه نمائید.

قیمت تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ چقدر است؟

قیمت تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ اصلی و روکاری این مدل با اجرت تعویض ۱,۲۴۰.۰۰۰ هزار تومان است.

زمان تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ چقدر است؟

زمان تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ در مرکز تعمیرات تیم موبایل حدود ۳۰ دقیقه است.