تعمیرات گوشی آیفون ۷ پلاس در مرکز “تیم موبایل” با ضمانت برای شما انجام می‌شود. کار تعمیر گوشی شما را کارشناسان ما که بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر موبایل اپل دارند را انجام خواهند داد. تمام قطعات استفاده شده در تعمیر موبایل اپل ۷ پلاس شما از قطعات اصلی روکاری استفاده می‌شود. تمامی خدمات تعمیرات آیفون و قطعات استفاده شده در گوشی شما نیز دارای ضمانت می‌باشد. خدمات ما در کمترین زمان و در حضور مشتری انجام می‌شود تا شما کامل مراحل تعمیر دستگاه خود را مشاهده کنید.

ما می دانیم که شما برای انجام کارهای روزانه خود به گوشی خود وابسته هستید. پس گوشی شما را در کمترین زمان برای شما تعمیر خواهیم کرد. برای تعویض قطعاتی مانند باتری و ال سی دی ما زمانی حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه زمان نیاز داریم تا این کار را برای شما انجام دهیم. برای تعویض آی‌سی و تعمیرات برد گوشی زمانی حدود ۲۴ ساعت زمان نیاز است تا این کار را با استاندارد های لازم کارشناسان ما برای شما انجام دهند.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ پلاس

تعویض تاچ ال سی دی اورجینال در حضور شما

تعویض تاچ و ال سی دی ایفون ۷ پلاس در مرکز ما حدود زمانی که احتیاج دارد ۱۵ الی ۳۰ دقیقه است. این کار در حضور شما توسط تکنسین‌های ما انجام می‌شود. پیشنهاد ما به شما این است که حتما از جنس اصلی روکاری را برای تعویض انتخاب نمایید. این کار باعث می‌شود که شما تجربه عالی کیفیت تصویر و لمس خوب تاچ را داشته باشید. و علاوه بر کیفیت تصویر و لمس از لحاظ ساختار داخلی صفحه نمایش آیفون ۷ پلاس روکاری به اجناس با کیفیت پایین تر خیلی متفاوت است.

این کیفیت داخل صفحه نمایش از جنس روکاری بسیار زیاد در عمر این قطعه بسیار تاثیر گذار است. پس اگر صفحه نمایش ایفون شما دچار شکستگی بر اثر ضربه و یا به هر دلیل دیگری که آسیب دیده است با جنس اصلی روکاری دوباره کیفیت عالی را شما شاهد خواهید بود. پس نگران این نباشید که بعد از تعویض گوشی شما مثل قبل نیست ما قطعه اصلی روکاری را با یک قیمت عالی به شما تقدیم خواهیم کرد.

تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی با کمترین هزینه

تعمیرات گوشی آیفون ۷ پلاس و امکان تعمیر تاچ و ال سی دی وجود دارد اگر صفحه نمایش ایفون هفت پلاس شما بعد از ضربه شکست ولی تصویر آن سالم است. و لمس آن کار می‌کند، و فقط ترک هایی بر روی آن افتاده است ما با تجهیزات مخصوص تعمیر ال سی دی که در مرکز خود داریم آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد. این کار از لحاظ قیمتی کاملا به صرفه تر نسبت به تعویض صفحه نمایش است. برای این کار علاوه بر تجهیزات داشتن تجربه نیز در کار مهم است که تکنسین‌های تعمیر ما این تجربه را برای تعمیر ال سی دی آیفون شما را دارند و به خوبی این کار را برای شما انجام می‌دهند. این کار در مرکز ما کمتر از ۲۴ ساعت زمان نیاز دارد.

تعمیرات مادربرد گوشی آیفون ۷ پلاس با ضمانت در نمایندگی تعمیرات تیم موبایل

تعمیر ایراد شارژ نشدن در گوشی ایفون ۷ پلاس

تعمیرات آیفون هفت پلاس و ایراد شارژ گوشی آیفون می‌تواند از قسمت های مختلفی باشد که باید به طور کامل اول عیب‌یابی شود و سپس تعمیر آن را انجام داد. البته عیب‌یابی در خصوص تعمیر ایراد شارژ زمان زیادی نمیبرد و ما این کار را هم در کمترین زمان برای شما انجام خواهیم داد. اولین مورد که باید بررسی شودسوکت شارژ که بر روی فلت شارژ سوار است باید تست شود. در خیلی از مواقع به دلیل رفتن پرز جیب شلوار که اکثرا گوشی در جیب است به مرور زمان این پرزها به داخل سوکت گوشی رفته و بعد از مدتی نمیگذارد گوشی شارژ شود که با یک سرویس ساده مشکل برطرف می‌شود

در بعضی از مواقع هم بر اثر چند سال استفاده از گوشی پین های آهنی داخل سوکت شارژ از بین می‌رود. در این صورت باید سوکت شارژ تعویض شود. سوکت شارژ بر روی فلتی سوار است که اتصال آن را به مادربرد اصلی برقرار می‌کند که به طور کل با هم تعویض می‌شوند.

تعمیر ایراد شارژ نشدن ایفون ۷ پلاس با تعویض آی‌سی u۲

یکی از ایرادات شایع در شارژ گوشی آیفون آی‌سی یو اس بی یا U۲ است که در بین تعمیرکاران موبایل به اشتباه آی‌سی شارژ معروف شده که این اشتباه است و آی‌سی شارژ در گوشی آیفون یک آی سی دیگر است. اما خرابی این آی‌سی U۲ چون باعث ایجاد مشکل شارژ در گوشی می‌شود این اصطلاح باب شده است.

خرابی این آی‌سی مشکلات دیگری را نیز به وجود می‌آورد. این مشکلات می‌تواند تخلیه سریع باتری در گوشی شود. یا کامپیوتر پورت یو‌اس‌بی را نشناسد که به کامپیوتر نمی‌توانید وصل شوید و یا اخطار شارژر اصلی استفاده کنید در هنگام اتصال به شارژ دهد. در خیلی از موارد حتی خاموشی گوشی و روشن نشدن آن می‌تواند از این قطعه باشد که با تعویض تمامی این مشکلات برطرف خواهد شد.

تعمیر و حل مشکل صدا در گوشی اپل هفت پلاس

مشکلات صدا در گوشی های مختلف همیشه بوده است در این بخش به طور کامل با مشکلات و نحوه رفع آن در گوشی آیفون ۷ پلاس می‌پردازیم. اولین مورد صدای ضعیف اسپیکر در حین مکالمه است. اگر صدای طرف مقابل را ضعیف می‌شنوید نگران نباشید با یک سرویس این مشکل برطرف خواهد شد. البته این سرویس باید توسط یک تکنسین گوشی آیفون و با مواد مخصوص انجام شود.

دومین مورد قطع بودن یا خش خش کردن صدا در حین مکالمه است که در این مواقع باید قطعه اسپیکر تعویض شود. اما نگران نباشید به دو دلیل، اول اینکه ما قطعه اصلی را موجود داریم دوم اینکه تعویض این قطعه هزینه بسیار کمی دارد.

سومین مورد که یکی از مشکلات رایج در گوشی آیفون ۷ پلاس است خرابی آی‌سی صدا و قطع شدن یکی از مسیرهای زیر این آی‌سی است. که باید یک لاین از زیر آی‌سی به یک مقاومت در کنار این آی‌سی سیم کشی شود که یک کار بسیار تخصصی است و هر مرکز و تکنسینی توانایی این کار خاص را ندارد. اما تکنسین‌های مرکز ما با تجربه و مهارت بالای خود این کار را برای شما در کمترین زمان انجام خواهند داد.

تعمیر موبایل آیفون ۷ پلاس آبخورده در مرکز آیفون‌فیکسر

تعمیرات گوشی آیفون ۷ پلاس آبخورده : اگر گوشیت آب خورد این موارد رو رعایت کن و حرف مردم که گوشیت رو بذاری تو سطل برنج رو بیخیال شو حتما. اول با ی دستمال آب روی گوشی را پاک کنید تا دیگه آب داخل گوشی نفوذ نکند. اگر گوشیت خاموش شده به هیچ وجه دیگه روشن نکن و به شارژ نزن تا گوشیت بیشتر آسیب نبینه. اگر هم گوشیت هنوز روشنه زودتر خاموشش کن و سریع به ی مرکز مطمئن برو تا باز کنن و سرویس اون رو براتون انجام بدن و کمتر آسیب به مادربرد گوشی وارد بشود.

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. آیفون فیکسر که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

آیفون فیکسر با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.

تعویض باتری گوشی آیفون ۷ پلاس با شش ماه ضمانت

تعویض باتری گوشی آیفون ۷ پلاس در مرکز تعمیرات تخصصی گوشی آیفون فیکسر با ضمانت برای شما انجام خواهد شد. این کار همان طور که در قسمت های بالا گفته شد در حدود ۱۵ دقیقه زمان احتیاج دارد. باتری های تعویضی در مرکز ما صددرصد اصلی و دارای شش ماه ضمانت بی‌قید و شرط است. خیلی مهم است در زمان مناسب باتری گوشی خود را تعویض نمایید اگر باتری شما سریع شارژ را تخلیه می‌کند و سلامت آن حدود ۸۰ درصد است سریعا اقدام به تعویض باتری نمایید.

اگر کار تعویض باتری آیفون خود را بعد از اینکه تخلیه شارژ سریع دارد به تعویق بیاندازید مشکلات زیادی برای گوشی شما به وجود خواهد آورد. یک مشکل که زیاد احتمال خرابی آن وجود دارد بعد خرابی باتری سوختن یا نیم سوز شدن آی‌سی یو‌اس‌بی و آی‌سی شارژ است. به این دلیل که هم شما مجبور هستید در روز در چند مرحله گوشی خود را به شارژ متصل نمایید و هم اینکه آمپر زیادی برای شارژ شدن از شارژر می‌گیرد و همین مسائل کافی است تا این قطعات دچار مشکل شوند.

حل مشکل و تعمیر دوربین گوشی آیفون ۷ پلاس

مشکل و خرابی در گوشی ایفون پلاس می‌تواند از قطعات و قسمت‌های مختلفی باشد. برای تعمیر این مشکل باید قطعات مختلفی تست شود تا عیب آن مشخص شود. اگر هردو دوربین اصلی و سلفی همزمان با هم خراب شوند به احتمال زیاد از مادربرد اصلی و قسمت المان‌های مختلف مربوط به آن تست شود تا مشخص شود که خرابی از کدام قسمت است. اگر فقط دوربین سلفی یا فقط دوربین های پشت خراب است به احتمال زیاد خود دوربین دچار اشکال شده است. اما این موضوع صددرصد نیست و ممکن است یک دوربین مشکل داشته باشد و از مادربرد باشد.

برای همچین مواردی باید تکنسین دانش اهم گیری از سوکت های دوربین را داشته باشد تا متوجه شود که کدام مسیر قطع است یا کدام المان دچار مشکل شده است. پس اگر گوشی شما دچار مشکل شده است بهتر است این کار را بدست یک فرد باتجربه و با دانش فنی زیاد بسپارید تا کار را در سریع‌ترین زمان و بدون اینکه گوشی شما دستکاری زیادی شود تعمیر شود. این کار را تکنسین‌های مرکز تعمیرات گوشی آیفون برای شما به خوبی و در سریع‌ترین زمان کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌دهند.