تعمیرات گوشی آیفون ۶ اس یکی از کارهای حساس و تخصصی است که شرکت آیفون فیکسر با ضمانت برای شما انجام می‌دهد. این کار را کارشناسان با سابقه بیش از یک‌دهه در این زمینه را دارند برای شما انجام می‌شود. تمامی قطعات استفاده شده در حین تعمیر ایفون شما صددرصد اصلی است که پس از تعمیرات گوشی شما همانند قبل از کیفیت بالایی برخوردار باشد. تمامی خدمات و قطعات استفاده شده برای تعمیر گوشی شما نیز دارای گارانتی و ضمانت نیز می‌باشد.

علاوه بر این ما می‌دانیم در این زمانه همه ما برای انجام کارهای روزانه خود به موبایل خود احتیاج دارند. به همین دلیل در کمترین زمان کار تعمیرات گوشی شما را انجام می‌دهیم. تعمیرات گوشی آیفون شما برای کارهای تعویض قطعاتی مانند تاچ و ال‌سی‌دی و باتری و اسپیکر و فلت ها در کمتر از ۳۰ دقیقه در حضور شما انجام می‌شود. اما کارهای تخصصی تر نیز مانند تعمیر مادربرد اصلی گوشی و تعویض هارد و از این قبیل تعمیرات در کمتر از ۲۴ ساعت برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد شد.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی آیفون ۶ اس اصلی

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی گوشی آیفون ۶ اس اصلی در دو رنگ مشکی و سفید در مرکز ایفون فیکسر در کمتر از ۳۰ دقیقه برای شما انجام می‌شود. پیشنهاد ما به شما استفاده از قطعه اورجینال روکاری است زیرا که کیفیت همانند قبل را شما دوباره در گوشی خود خواهید داشت. علاوه بر کیفیت تصویر و لمسی تاچ جنس فلت اتصال به مادربرد در جنس اصلی روکاری با جنس های دیگر بازار بسیار تفاوت دارد. اگر به دنبال کیفیت عالی و مشابه قبل در گوشی خود هستید صددرصد ال‌سی‌دی روکاری را برای تعویض انتخاب کنید. نگران قیمت این قطعه نباشید ما با بهترین قیمت این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

تعویض باتری گوشی آیفون ۶ اس با سه ماه ضمانت

درمرکز تعمیرات تخصصی ایفون فیکسر باتری اصلی با سه ماه ضمانت برای شما تعویض می‌شود. اگر سلامت باتری گوشی شما به ۸۰ درصد رسیده است می‌بایست که برای عملکرد بهتر باتری گوشی با یک نمونه اصلی تعویض شود. یا اگر گوشی شما به خوبی شارژ را نگه نمی‌دارد و شما مجبور هستید در طول روز چندین بار گوشی خود را به شارژر متصل کنید در اولین فرصت باتری را تعویض نمایید تا به دیگر قسمت‌های گوشی شما آسیب وارد نکند.

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. آیفون فیکسر که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

آیفون فیکسر با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.

تعمیرات مادربرد گوشی آیفون ۶ اس را به ما بسپارید زیرا

    کارشناسان با تجربه بیش از ده سال این کار را انجام می‌دهند.

    ضمانت تعمیرات در مادربرد را نیز داریم.

    از قطعات اصلی استفاده می‌کنیم.

    در کمترین زمان برای شما تعمیرات را انجام می‌دهیم.

    برای عیب‌یابی و تعمیر از تجهیزات بروز دنیا استفاده می‌کنیم.