[ux_text text_align=”center”]

تعمیر آیفون 6 در مرکز تعمیرات تیم موبایل با ضمانت

تعمیر آیفون 6

[/ux_text]

تعمیر آیفون ۶ با ضمانت و با قطعات اصلی در مرکز نمایندگی تعمیرات آیفون فیکسر با تجهیزات بروز دنیا توسط متخصصین ما که بیش از یک‌دهه تجربه دارند انجام می‌شود. زمان تعمیرات آیفون در مرکز ما برای شما در کمترین زمان و با دقت بالا انجام خواهد شد. چون ما می‌دانیم امروزه همه مردم به دلایل مختلفی به گوشی خود احتیاج دارند و به آن وابسته هستند.

برای مثال قطعاتی مثل تاچ و ال سی دی، باتری، اسپیکر و دیگر قطعات تعویضی در حضور شما و در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام خواهد شد. زمان تعمیر مادربرد اصلی و تعویض آی سی مثل شارژ و هارد و تعمیر بیس باند در کمتر از۲۴ الی ۴۸ ساعت انجام می‌شود.

تعویض باتری آیفون ۶ با ضمانت سه ماهه

تعویض باتری آیفون ۶ شما در کمتر از ۳۰ دقیقه و در حضور شما انجام می‌شود. باتری‌های شرکت ما دارای سه ماه گارانتی می‌باشند. اگر درصد سلامت باتری شما کمتر از ۸۰ درصد است و یا باتری شما متورم شده (بادکرده) حتما باید تعویض شود. برای تعویض پیشنهاد ما به شما استفاده از باتری اصلی است. که هم شارژدهی مناسبی به شما دهد و هم به گوشی شما آسیب نرساند.

مراحل تعویض باتری در ایفون ۶ به این صورت است که بعد از باز شدن گوشی و تاچ و ال‌سی‌دی دو پیچ شیلد روی کانکتور باتری باز می‌شود. بعد از جدا کردن چسب زیر باتری باتری جدید نصب و شیلد بسته می‌شود. و تاچ و ال‌سی‌دی نصب و گوشی شما آماده تحویل است. این چند مرحله توسط متخصصین ما در حضور شما در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام می‌شود.

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. آیفون فیکسر که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

تیم موبایل با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۶ اصلی با ضمانت

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۶ شما نیز در مرکز تعمیرات تخصصی ما کمتر از ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد. این کار نیز توسط تکنسین‌های با تجربه ما در حضور شما انجام خواهد شد. برای تعویض چندین نوع جنس در مرکز ما وجود دارد که پیشنهاد همیشگی ما استفاده از قطعات اصلی و روکاری می‌باشد. مراحل تعویض به این صورت است که بعد از باز شدن گوشی و تاچ و ال‌سی‌دی قطعات قبلی مانند فلت اسپیکر و دوربین جلو، شیلد پشت ال‌سی‌دی، فلت تاچ آیدی و خود تاچ‌آیدی از روی ال‌سی‌دی قبلی بر روی قطعه جدید نصب و بر روی گوشی شما بسته می‌شود.

تعمیرات مادربرد گوشی آیفون ۶

تعمیر مادربرد گوشی آیفون ۶ در مرکز ما با تجهیزات بروز دنیا انجام می‌شود. خیلی مهم است که با چه تجهیزاتی گوشی شما عیب یابی و تعمیر شود. تکنسین‌های باتجربه و آموزش دیده ما این کار را به خوبی برای شما انجام می‌دهند. تجهیزات از این جهت مهم است که عیب‌یابی شما هم به طور دقیق انجام شود و هم در سریع‌ترین زمان این اتفاق رخ دهد. اگر با تجهیزات دقیق این کار انجام نشود ممکن است هزینه زیادی برای تعمیر از شما گرفته شود. ولی متخصصین ما با عیب‌یابی دقیق هزینه ها را به حداقل می‌رسانند.

بعد از عیب‌یابی دقیق با شما تماس گرفته می‌شود و تا شما را در جریان عیب گوشی و هزینه آن گزارش دهیم. بعد از تایید شما در سریع‌ترین زمان با قطعات اصلی گوشی شما تعمیر می‌شود.

گوشی ایفون ۶ معمولا به چه مشکلاتی بر می‌خورد؟

از خرابی های رایج مادربرد آیفون ۶ می‌توان به خرابی آی‌سی وای‌فای اشاره کرد. این یکی از رایج‌ترین خرابی ها است که با تعویض آی‌سی وای فای این مشکل برطرف خواهد شد. خرابی بعدی رایج سوختن آی‌سی یو‌اس‌بی است که ممکن است مشکلات متعددی از جمله شارژ نشدن، تخلیه سریع شارژ، روشن نشدن گوشی، روی آرم سیب گیر کردن و … را به وجود بیاورد که این مشکل نیز با تعویض این قطعه برطرف می‌شود.

خرابی رایج بعدی مشکل آنتن دهی است که در گوشی‌های آیفون به بیسباند معروف است. مشکل بیسباند می‌تواند از چندین قطعه مختلف باشد. که در این مرحله تجهیزات برای عیب یابی بسیار مهم است. اگر از تغذیه بیسباند باشد این قطعه باید تعویض شود. ولی اگر از بیس‌باند اصلی گوشی باشد این قطعه قابل تعویض نیست و باید پایه‌های زیر آی‌سی ریبال و برد ترمیم شود تا گوشی شما دوباره قابل استفاده شود. که این مشکل توسط متخصصین با سابقه ما در کمتر از ۴۸ ساعت برای شما انجام می‌شود.

تعمیرات فوری ایفون ۶

ممکن است گوشی آیفون ۶ شما دیگر مشکلاتی داشته باشد. ما در مرکز تعمیرات تخصصی آیفون فیکسر تمامی مشکلات گوشی شما را با ضمانت انجام می‌دهیم. مشکلاتی از قبیل تعویض آنتن وای‌فای که ضعیفی آنتن وای‌فای را برطرف می‌کند، خرابی ویبراتور، خرابی فلت شارژ، خرابی فلت اسپیکر، خرابی دوربین اصلی و سلفی و … تمامی موارد خرابی مادربرد اصلی گوشی شما با تجهیزات بروز دنیا و بهترین متخصصین در این ضمینه و همچنین با بهترین قیمت‌ها با ضمانت انجام خواهد شد.

تعمیر آیفون 6 1
[ux_text text_align=”center”]

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون یکی از محبوبترین موبایل ها در بین افراد جامعه که ساخت کمپانی اپل است در تیم موبایل برای شما به صورت تخصصی انجام می شود. موبایل اپل هرچند با کیفیت بالا و طراحی فوق العاده ای ساخته شده است ولی اینگونه نیست که به هیچ عنوان خراب نشود. این گوشی تلفن همراه نیز ممکن است بر اثر اتفاقات مختلف و یا بعد چند سال استفاده عمر یکی از قطعات آن به پایان برسد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

[/ux_text]