تعمیر آیفون ۶ پلاس را با ضمانت در مرکز نمایندگی تعمیرات تیم موبایل و با استفاده از قطعات اصلی برای شما انجام می‌دهیم. این که گوشی شما خراب شده است فقط برای شما اتفاق نیوفتاده است. در روز ده‌ها گوشی خراب برای مرکز ما آورده و یا ارسال می‌شود که کار تعمیرات آن را انجام دهیم. تیم ما با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های تعمیراتی  با دقت بالا گوشی شما را تعمیر خواهد کرد. ما برای تعمیرات و قطعات اصلی خود گارانتی نیز می‌دهیم. پس با خیالی راحت این کار را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید.

برای تعمیرات آیفون و استعلام قیمت شما می‌توانید با کارشناسان ما قبل از تعمیر به طور رایگان مشورت نمایید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. ما تمام قطعات اصلی از روی کار بازشده را موجود داریم. پس نگران تعمیر و قطعات اصلی نباشید. ما به آیفون شما عمر دوباره خواهیم داد. تمام قطعات اصلی از تاچ و ال‌سی‌دی و باتری تا تمام آی‌سی های اصلی برای تعمیر مادربرد در مرکز ما موجود می‌باشد.

تعمیر آیفون ۶ پلاس در نمایندگی تعمیرات تیم موبایل

تعمیرات آیفون یکی از کارهای تخصصی است که از عهده هر تعمیرکار و مرکزی بر نمی‌آید. این کار را مرکز ما با تجهیزات روز دنیا توسط متخصصینی که سابقه بالا که بیش از یک‌دهه تعمیرات تخصصی انواع موبایل است برای شما انجام خواهیم داد. ما برای کار تعمیرات و قطعات استفاده شده در موبایل شما ضمانت می‌دهیم که این کار برای اولین بار توسط شرکت ما در ایران انجام می‌شود. پس شما با خیالی راحت این کار مهم را می‌توانید به ما بسپارید.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۶ پلاس

تعمیر تاچ و ال سی دی

اگر تاچ و ال‌سی‌دی شما به طور عادی کار می‌کند و شیشه روی آن شکسته است ما با تجهیزات لازم برای تعمیر این کار که در اختیار داریم فقط شیشه روی آن را با هزینه خیلی مقرون به صرفه و پایین این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

تعویض تاچ و ال سی دی

اگر تاچ گوشی شما کار نمی‌کند و یا رنگ صفحه ال سی دی شما پخش شده است، باید کل قطعه تعویض شود. کار تعویض تاچ و ال سی دی در مرکز ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد شد.

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. آیفون فیکسر که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

آیفون فیکسر با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.

تعویض باتری آیفون ۶ پلاس با سه ماه گارانتی

تعویض باتری آیفون ۶ پلاس با سه ماه گارانتی در مرکز ما برای شما انجام خواهد شد. این کار توسط تکنسین‌های ما در حضور شما و در کمتر از ۱۵ دقیقه انجام خواهد شد. تمام باتری های گوشی های آیفون عمر حدود دو سال و یا ۵۰۰ بار شارژ کامل را دارند. بعد از این مدت برای عملکرد خوب باتری در گوشی خود می‌بایست آن را با یک باتری اصلی جایگزین کنید.

باتری های تمام گوشی‌ها از جمله اپل از جنس لیتیوم که مواد شیمیایی است ساخته شده است، این مواد شیمیایی بر اثر شارژ و دشارژ و استفاده از آن کم‌کم عمر خود و را از دست خواهند داد و باید جایگزین شوند. اما بسیار مهم خواهد بود تا جنس اصلی را انتخاب کنید، تمامی باتری‌های وارداتی ما اصلی شرکت اپل هستند و ما ضمانت وتضمین اصالت کالا را به شما خواهیم داد.

تعمیرات مادربرد گوشی آیفون ۶ پلاس با ضمانت در آیفون فیکسر

تعمیر گوشی آیفون ۶ پلاس با قطعات اصلی در مرکز آیفون فیکسر صورت می‌گیرد. کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیرات موبایل بسیار مهم است. پیشنهاد ما به شما همیشه استفاده از قطعات اورجینال و اصلی است. این کار باعث می‌شود دوباره گوشی شما عمر دیگری به دست بیاورد. شما کاملا متوجه خواهید شد در استفاده از قطعات اصلی و نارمرغوب چقدر تفاوت وجود دارد.

پس اگر نیاز دارید که گوشی شما همانند قبل و به خوبی کار کند و همان کیفیت قبلی را داشته باشد. شک نکنید که باید از قطعات اصلی در تعمیر گوشی ایفون شما در حین تعمیرات استفاده شود. اگر شما نگران قیمت تعمیرات با قطعات اصلی هستید. این اطمینان را به شما می‌دهم که اولا مرکز آیفون‌فیکسر دستمزد های بسیار پایینی نسبت به مراکز دیگر دارد. و دوما که با بیشتر بودن عمر قطعات اصلی این موضوع جبران خواهد شد. همچنین شما می‌توانید از فروشگاه قطعات ما قطعات اصلی را خرید نمایید.

تعمیر مشکل رایج تاچ در آیفون ۶ پلاس

تعمیر مشکل رایج تاچ در گوشی آیفون ۶ پلاس در مرکز آیفون فیکسر با ضمانت برای شما انجام می‌شود. این مشکل در تمام گوشی‌های آیفون ۶ پلاس دیده می‌شود و البته خوشبختانه بعد از یک تعمیر اصولی توسط کارشناسان با تجربه ما دیگر این مشکل در گوشی شما پدیدار نخواهد شد. این گوشی دو عدد آی‌سی مخصوص تاچ دارد که معمولا با تعویض این قطعات برای مدتی گوشی شما درست خواهد شد ولی در تعمیرات همیشه قلق‌هایی هستند که تفاوت را در کار ایجاد می‌کند.

تکنسین های مجموعه آیفون فیکسر با تجربه بیش از یک دهه در زمینه تعمیرات گوشی آیفون با قلق‌های بی نظیر گوشی شما را بدرستی و تعمیر می‌کنند تا دیگر مشکلات در گوشی شما ظاهر نشود.