تعمیر آیفون ۵ اس خود را بدست متخصصین با سابقه ما بسپارید. تکنسین های باسابقه بیش از یک دهه “تیم موبایل” بارها انواع مشکلات مختلف را تعمیر کرده‌اند و تجربه بالایی در این زمینه دارند. پس می‌توانند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت این کار را برای شما انجام دهند. همچنین تمام خدمات ما برای شما مشتریان عزیز دارای ضمانت نیز می‌باشد.

ما می‌دانیم که امروزه همه برای انجام کارهای روزانه خود از گرفتن تاکسی های اینترنتی تا هماهنگی کارها با دوستان و مشتریان خودتان به تلفن خود نیاز دارید. پس ما کارهایی که نیاز به تعویض قطعه دارند مانند تعویض تاچ و ال سی دی، باتری و … دارند را در حدود زمان ۳۰ دقیقه برای شما انجام می‌دهیم. و تعمیرات تخصصی و حل مشکلات مادربرد مانند تعمیر و ارتقا هارد، تعمیر مدار شارژ، تعویض آی‌سی شارژ و … را در کمتر از ۲۴ ساعت برای شما انجام خواهیم داد.

تعمیر چه مشکلاتی از آیفون ۵ اس شما را انجام می دهیم؟

تعمیرات آیفون ۵ اس با ضمانت در کمترین زمان با کمترین قیمت

تعمیرات آیفون ۵ اس با ضمانت در مرکز تعمیرات تیم موبایل با قطعات اصلی در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. این کار توسط متخصصین ما که تجربه بالا و بیش از یک دهه در امر تعمیر موبایل دارند انجام می‌شود. متخصصین ما با تجهیزات بروز دنیا را برای عیب‌یابی و تعمیرات ایفون شما استفاده می‌کنند، تا در کمترین زمان و با دقت بالا این کار برای شما انجام شود.

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. تیم موبایل که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

تیم موبایل با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.

تمامی دیوایس‌های هوشمند مشکل شکستگی تاچ و ال سی دی را دارند. این مشکل بر اثر بی دقتی و از دست افتادن ما کاربران رخ می‌دهد. ما در مرکز تعمیرات ایفون انواع مختلف از جنس‌های تاچ و ال‌سی‌دی را داریم ولی پیشنهاد ما به شما استفاده از قطعه اصلی است. این پیشنهاد به دلیل کارایی خوب و راضی بودن شما پس از انجام تعمیرات است.

تعویض باتری آیفون 5 اس

مشکل بعدی تمامی دیوایس های هوشمند باتری آنها هستند. طول عمر باتری های از جنس لیتیوم یون معمولا دو سال می‌باشد. این عمر باتری به نحوه استفاده شما از باتری می‌باشد. برای طول عمر باتری باید حتما بدانید که روش صحیح شارژ و دشارژ شدن آنها به چه صورت می‌باشد. برای اینکه بدانید تا به چه صورت باید صحیح شارژ و دشارژ شود این صفحه را مطالعه نمایید.

مساله بعدی که زیاد در آیفون ۵ اس هست و زیاد با این مشکل به ما مرجعه می‌کنند مساله شارژ است. مشکل شارژ در آیفون ها می‌تواند از قطعات مختلفی باشد. ولی بیشترین خرابی برای این مشکل سوختن آی‌سی محافظ یو اس بی است که به شارژ هم مربوط است. خرابی این آی‌سی می‌تواند مشکلاتی دیگری هم به وجود بیاورد. این مشکلات می‌تواند مثل روشن نشدن گوشی، تخلیه شارژ، روی آرم سیب گیر کردن گوشی، و شارژر پشتیبانی نمی‌شود را ممکن است به وجود بیاورد.

مشکل بعدی شارژ در گوشی به خرابی فلت شارژ است که این مشکل به راحتی با تعویض این قطعه برطرف می‌شود. اما باید در نظر داشته باشید این کار را فقط با قطعه اصلی انجام دهید. در صورت تعویض با قطعات غیر اصلی ممکن است مشکلات دیگری نیز برای شما از جمله مشکل صدای میکروفن و بلندگو گوشی را به وجود بیاورد.