تعمیر آیفون ۱۱ را به صورت تخصصی در مرکز “تعمیرات تیم موبایل” انجام می‌دهیم. با ما همراه باشید تا از نحوه تعمیر و قسمت هایی را که انجام می دهیم اطلاعات خوبی بدست آورید. این مرکز کلیه تعمیرات آیفون را با ضمانت و با استفاده از قطعات اصلی توسط متخصصین با سابقه در این زمینه که بیش از یک دهه تجربه را دارند را برای شما انجام می‌دهد. قطعات اصلی دارای ضمانت از روی گوشی نو باز شده و صد در صد اورجینال شرکت اپل می باشد.

کلیه کارهای تعمیر و تعویض قطعات در کمترین زمان برای شما انجام خواهد شد. کارهایی مانند تعویض تاچ و ال سی دی، تعویض باتری و کارهایی از این قبیل زمانی حدود به ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد تا برای شما انجام شود. کارهایی مانند تعمیر مادربرد اصلی از جمله حل مشکلات شارژ، حل مشکلات خاموشی و … در کمتر از ۲۴ ساعت برای شما انجام خواهد شد. ما تعمیرات گوشی آیفون را با تجهیزات روز دنیا و تکنسین های با سابقه بالا این کارها را برای شما انجام می دهیم به این دلیل است که در سریع ترین زمان تمام مشکلات گوشی شما را می توانیم برطرف نمائیم.

همچنین در تیم موبایل تعمیرات فیس آیدی به صورت تخصصی نیز انجام می شود. این کار نیاز به دانش رروز دنیا و مهارت بالایی دارد که متخصصین ما آنها را دارند و با تجهیزاتی که در اختیار دارند برای شما انجام می دهند. تعمیرات تخصصی دیگر از جمله تعویض و ارتقا هارد، تعمیرات سی پی یو گوشی و در نهایت سوآپ انواع گوشی و آیفون ۱۱ را ما برای شما انجام خواهیم داد.

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی آیفون ۱۱

اگر گوشی شما بعد از ضربه خوردن صفحه آن ترک خورده است ممکن است چندین حالت مختلف را شما تجربه کنید. یک حالت آن این است که تاچ آن ترک خورده ولی صفحه نمایش سالم است و شما هم تصویر را دارید و هم لمس آن کار می کند. در این حالت با تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار داریم آن را با هزینه بسیار مناسب برای شما تعمیر خواهیم کرد. در حالت دوم این است که بعد از ترک خوردن همچنان شما تصویر را می توانید مشاهده کنید ولی نمیتوانید با آن کار کنید و قسمت لمسی آن از بین رفته است. در این حالت هم خوشبختانه با تجهیزات بروزی که ما در اختیار داریم با یک هزینه کاملا به صرفه امکان تعمیر وجود دارد.

در حالت سوم شما دیگر نه تصویر را می توانید مشاهده کنید و نه تاچ کار می کند یا اگر هم کار کند متاسفانه دیگر فایده ای ندارد. در این زمان دیگر این قطعه باید به طور کل تعویض شود که پیشنهاد ما به شما این است که فقط از جنس اصلی روکاری استفاده نمائید تا به خوبی و همانند قبل یک تجربه عالی در هنگام کار با گوشی خود داشته باشید. یکی از مهمترین قسمت های گوشی کیفیت صفحه نمایش است که شرکت و کمپانی های مختلف برای بازاریابی و فروش بیشتر بر روی این قسمت نوآوری های بسیاری دارند. پس از این مهم قافل نشوید و از اجناس تقلبی استفاده نکنید که ضرر نکنید.

مشخصات تاچ و ال سی دی آیفون ۱۱ و لینک خرید آن

ال سی دی این گوشی از جنس liquid retina ips lcd لمسی خازنی با ۱۶ میلیون رنگ است. اندازه این صفحه نمایش ۶٫۱ اینچ است که نسبت تصویر به کل ال سی دی حدود ۸۰ درصد می باشد. رزولوشن این صفحه نمایش ۱۷۹۲ در ۸۲۸ پیکسل است و کیفیت تاچ یا همان لمس ۱۲۰ هرتزی را دارد.

پیشنهاد ما به شما برای تعمیر آیفون ۱۱ و تعویض این قطعه این است که حتما از جنس اصلی روکاری استفاده نمائید. تفاوت بسیاری بین جنس اصلی روکاری با اجناس بازاری وجود دارد، این تفاوت ها از کیفیت تصویر و کیفیت تاچ آن است تا کیفیت فلت های اتصال آن به مادربرد آن است. برای اطلاع از قیمت و خرید بر روی عکس این قطعه کلیک کنید تا به صفحه مخصوص این محصول بروید.

تعمیرات تخصصی مادربرد گوشی آیفون مدل ۱۱

تعمیرات مادربرد گوشی آیفون ۱۱ به علت اینکه از دو طبقه به هم چسبیده تشکیل شده است علاوه بر تخصص زیاد و بروز دنیا که تکنسین باید داشته باشد. تجهیزات بروز دنیا را باید آن مرکز داشته باشد تا بتواند آن را انجام دهد. در مرکز تعمیرات آیفون فیکسر ما تمامی این امکانات را فراهم کرده ایم تا به صورت کاملا تخصصی این خدمات را به شما ارائه دهیم. تمامی خدمات و قطعات استفاده شده برای این کار در مرکز ما دارای ضمانت می باشد. این خدمات در کمترین زمان برای شما انجام می شود و یک کار با کیفیت به همراه تضمین در کمترین زمان را به شما ارائه خواهیم داد.

تعمیرات بیس باند آیفون ۱۱

تعمیرات بیس باند آیفون اپل مدل ۱۱ و تعمیر مشکل نوسرویس و سرچینگ این گوشی در تیم موبایل قابل انجام می باشد. این مشکل در گوشی معمولا بر اثر ضربه خوردن موبایل به وجود می آید. برای تعمیر آیفون ۱۱ و حل این مشکل مرکز تعمیراتی که به آن مراجعه می کنید باید تجهیزات روز دنیا برای برطرف کردن این مدل از گوشی را در اختیار داشته باشد.

بیس باند چیست؟ اگر بخواهیم بیس باند را با یک مفهوم ساده برای شما توضیح دهیم آن را می توانیم با یک مودم مقایسه کنیم. همانطور که یک مودم وظیفه این را دارد که امواج اینترنت را دریافت کند. این بخش از گوشی شما نیز وظیفه دارد فرکانس هایی را که از دکل های آنتن هر اپراتور را دریافت کند تا گوشی بتواند آنتن دهد تا شما بتوانید از آن برای برقراری ارتباط چه تماس صوتی و یا پیامک و چه اینترنت گوشی استفاده نمائید. بلوک بیس باند در گوشی آیفون با موبایل های اندرویدی تفاوت بسیار زیادی دارد و این بخش از گوشی ایفون بسیار ساختمانی درست و استانداردی دارد.