تعمیرات آیفون - تعمیر گوشی اپل

تعمیرات آیفون 6

تعمیر آیفون 6

تعمیرات آیفون 6 پلاس

تعمیر آیفون 6 پلاس

تعمیرات آیفون 6s

تعمیر آیفون 6s

تعمیر آیفون 6s پلاس

تعمیر آیفون 6s پلاس

تعمیرات آیفون 7

تعمیر آیفون 7

تعمیرات آیفون 7 پلاس

تعمیر آیفون 7 پلاس

تعمیرات آیفون 8

تعمیر آیفون 8

تعمیرات آیفون 8 پلاس

تعمیر آیفون 8 پلاس

تعمیرات آیفون se

تعمیر آیفون se

تعمیرات آیفون xr

تعمیر آیفون xr

تعمیرات آیفون x

تعمیر آیفون x

تعمیرات آیفون xs

تعمیر آیفون xs

تعمیرات آیفون xs max

تعمیر آیفون xs max

تعمیرات آیفون 11

تعمیر آیفون 11

تعمیرات آیفون 11 پرو

تعمیر آیفون 11 پرو

تعمیرات آیفون 11 پرو مکس

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

تعمیرات آیفون 12 مینی

تعمیر آیفون 12 مینی

تعمیرات آیفون 12

تعمیر آیفون 12

تعمیرات آیفون 12 پرو

تعمیر آیفون 12 پرو

تعمیرات آیفون 12 پرو مکس

تعمیر آیفون 12 پرو مکس

تعمیرات آیفون 13 مینی

تعمیر آیفون 13 مینی

تعمیرات آیفون 13

تعمیر آیفون 13

تعمیرات آیفون 13 پرو

تعمیر آیفون 13 پرو

تعمیرات آیفون 13 پرو مکس

تعمیر آیفون 13 پرو مکس

تعمیرات آیفون 14 مینی

تعمیر آیفون 14 مینی

تعمیرات آیفون 14

تعمیر آیفون 14

تعمیرات آیفون 14 پرو

تعمیر آیفون 14 پرو

تعمیرات آیفون 14 پرو مکس

تعمیر آیفون 14 پرو مکس

تعمیرات آیفون se 2

تعمیر آیفون se 2

تعمیرات آیفون se 3

تعمیر آیفون se 3

تیم موبایل چه خدماتی در تعمیرات آیفون به شما می دهد؟

تعویض باتری آیفون اورجینال با ضمانت سه ماهه

برای تعویض باتری آیفون خودمان بهتر است اطلاعاتی در این مورد داشته باشیم. تا بهترین تصمیم را در انتخاب جنس و مرکز خدمات دهنده را بگیریم. اولین مورد دانستن زمان مناسب برای انجام این کار است. باتری آیفون از جنس لیتیوم یونی که یک مواد شیمیایی است ساخته می شود. این باتری ها بعد از مدتی کیفیت نگهداری شارژ را از دست می دهند و باید تعویض شوند. بهترین زمان تعویض هم هنگام نشان دادن درصد سلامت باتری در حدود ۸۰ درصد در تنظیمات گوشی است. یا اگر در روز مجبور هستید بیش از یکبار گوشی خود را شارژ کنید زمان تعویض آن رسیده است.

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون اورجینال با ضمانت

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در تیم موبایل با استفاده از قطعه جایگزین اصلی شرکت اپل برای شما انجام خواهد شد. پس هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت که گوشی شما کیفیت قبل را نداشته باشد. به دلیل جایگزینی قطعه اورجینال تیم موبایل به شما ضمانت تعمیرات و قطعات اصلی را خواهد داد.

تیم موبایل با در اختیار داشتن متخصصین با تجربه تعمیرات آیفون این کار را در کمترین زمان برای شما انجام خواهند داد. همچنین به دلیل خرید مستقیم قطعات مرکز ما بهترین قیمت را در عرضه خدمات به شما ارائه خواهد داد.

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون شما را تیم موبایل انجام می‌دهد اگر آسیب خیلی شدیدی به آن وارد نشده باشد. خبر خوب دیگر این است که هزینه‌ها به کمتر از هزینه تعویض تاچ ال سی دی آیفون خواهد رسید. 

در صورتی که بعد از افتادن گوشی روی زمین یا آسیب دیدن صفحه نمایش آن، ترک‌ها و شکستگی هایی روی صفحه ظاهر شده است. ولی صفحه نمایش رنگ پخش نکرده است و تصویر آن مشخص است و تاچ آن کار می‌کند. خبر خوب اینکه فقط شیشه روی صفحه نمایش شما شکسته است. و با هزینه‌ کمتر تنها با تعویض گلس روی ال سی دی گوشی شما مشکل برطرف خواهد شد. در این صورت دیگر نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی فابریک آیفون شما نمی باشد.

تعمیرات بیس باند آیفون

تعمیر بیس باند آیفون اپل و تعمیر مشکل نوسرویس و سرچینگ این گوشی در تیم موبایل قابل انجام می باشد. این خرابی و مشکل معمولا بر اثر ضربه خوردن موبایل به وجود خواهد آمد. برای تعمیر این مشکل مرکز تعمیراتی که به آن مراجعه می کنید باید تجهیزات روز دنیا برای تعمیرات را در اختیار داشته باشند.

این مراکز تعمیر ایفون نیز باید تکنسین با دانش و تجربه این کار را داشته باشند تا بتوانند انجام دهند. که دانش بالایی در عیب‌یابی و تعمیرات آن را نیز داشته باشد. یکی از حساس ترین مشکلات در موبایل اپل همین ایراد آنتن و شبکه است که می تواند از بخش های مختلف گوشی این ایراد به بخش آنتن و شبکه منتقل شده باشد. این مشکل می تواند از خود مدارات این بخش فقط نباشد. به عنوان مثال اگر ولتاژ درست از قسمت تغذیه گوشی به این مدار نرسد این شبکه قادر به فعال شدن و آنتن دهی به گوشی شما نیست.

تعمیرات فیس آیدی آیفون

بهتر است در مورد تعمیر فیس آیدی آیفون کمی بیشتر در رابطه با این تکنولوژی آشنا شوید. قفل تشخیص چهره فیس ایدی یک تکنولوژی جدید می‌باشد که شرکت اپل آن را برای خود ثبت کرده است. این قابلیت جذاب که از گوشی آیفون ایکس به بعد در آیفون استفاده کرده است. که طرفداران زیادی پیدا کرد و مورد توجه نیز قرار گرفته است.

شما برای ورود به ایفون خود دیگر نیاز نیست که رمز گوشی را وارد کنید. و به محض اینکه آیفون خود را به سمت صورت بگیرید. تا صفحه نمایش آن را ببینید این فناوری پیشرفته با شناسایی چهره شما قفل صفحه را باز خواهد می نماید.

تیم موبایل چه خدمات دیگری را به شما ارائه می دهد.