تعمیرات آیفون یکی از خدمات تخصصی تیم موبایل از تعمیرات محصولات اپل است. گوشی ایفون که از محبوب ترین موبایل ها در بین افراد جامعه که ساخت کمپانی اپل است. موبایل اپل هر چند با کیفیت بالا و طراحی فوق العاده ای ساخته شده است. ولی اینگونه نیست که به هیچ عنوان خراب نشود. این گوشی تلفن همراه نیز ممکن است بر اثر اتفاقات مختلف دچار مشکل شود. یا بعد چند سال استفاده عمر یکی از قطعات آن به پایان برسد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

تیم موبایل تمامی موارد تعمیرات سخت افزاری آیفون و تعمیرات نرم افزاری آیفون را در کمترین زمان برای شما برطرف خواهد کرد.

تعمیرات سخت افزاری گوشی آیفون

 1. تعویض باتری اورجینال آیفون
 2. تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون
 3. تعویض تاچ و ال سی دی آیفون
 4. تعمیر مادربرد آیفون
 5. تعمیر و ارتقاء هارد آیفون
 6. تعمیر و تعویض دوربین اصلی و سلفی آیفون
 7. تعمیر دکمه هوم یا فینگر پرینت آیفون
 8. تعمیر فیس آیدی آیفون
 9. تعمیر بیس باند آیفون
 10. تعمیر مشکلات صدا آیفون
 11. تعمیر مشکلات شارژ آیفون
 12. تعمیر گوشی های آبخورده آیفون

تعمیرات نرم افزاری گوشی آیفون

 1. آپدیت سیستم عامل آیفون
 2. رفع مشکلات نرم افزاری آیفون
 3. ساخت اپل آیدی وریفای شده
 4. حل مشکلات اپل آیدی
 5. حل مشکلات آیکلود
 6. آنلاک اپل آیدی های کارتی
 7. آنلاک گوشی های وارداتی

تیم موبایل تعمیرات چه ایراداتی از آیفون ها را انجام می دهد؟

تعمیرات آیفون | تعمیر موبایل اپل در تیم موبایل
تعمیرات آیفون | تعمیر موبایل اپل در تیم موبایل

تعویض باتری آیفون اورجینال با ضمانت سه ماهه

برای تعویض باتری آیفون خودمان بهتر است اطلاعاتی در این مورد داشته باشیم. تا بهترین تصمیم را در انتخاب جنس و مرکز خدمات دهنده را بگیریم. اولین مورد دانستن زمان مناسب برای انجام این کار است. باتری آیفون از جنس لیتیوم یونی که یک مواد شیمیایی است ساخته می شود. این باتری ها بعد از مدتی کیفیت نگهداری شارژ را از دست می دهند و باید تعویض شوند. بهترین زمان تعویض هم هنگام نشان دادن درصد سلامت باتری در حدود ۸۰ درصد در تنظیمات گوشی است. یا اگر در روز مجبور هستید بیش از یکبار گوشی خود را شارژ کنید زمان تعویض آن رسیده است.

اگر شما این موضوع را جدی نگیرید و زمان تعویض را برای بعد بگذارید باید به شما بگویم. که دارید به گوشی خود به طور مستقیم آسیب وارد می کنید. دلیل این حرف من این است که با چند بار شارژ کردن در روز شما فشار زیادی را به آی سی شارژ و تغذیه گوشی خود وارد می‌نمائید. که این مدت اگر طولانی شود آن قطعات آسیب خواهند دید. و شما علاوه بر داشتن یک هزینه برای تعویض باتری باید یک هزینه هم برای تعمیر مدار شارژ و تعویض این قطعات پرداخت نمائید.

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون اورجینال با ضمانت

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در تیم موبایل با استفاده از قطعه جایگزین اصلی شرکت اپل برای شما انجام خواهد شد. پس هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت که گوشی شما کیفیت قبل را نداشته باشد. به دلیل جایگزینی قطعه اورجینال تیم موبایل به شما ضمانت تعمیرات و قطعات اصلی را خواهد داد.

تیم موبایل با در اختیار داشتن متخصصین با تجربه تعمیرات آیفون این کار را در کمترین زمان برای شما انجام خواهند داد. همچنین به دلیل خرید مستقیم قطعات مرکز ما بهترین قیمت را در عرضه خدمات به شما ارائه خواهد داد.

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون
تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون

تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون شما را تیم موبایل انجام می‌دهد اگر آسیب خیلی شدیدی به آن وارد نشده باشد. خبر خوب دیگر این است که هزینه‌ها به کمتر از هزینه تعویض تاچ ال سی دی آیفون خواهد رسید. 

در صورتی که بعد از افتادن گوشی روی زمین یا آسیب دیدن صفحه نمایش آن، ترک‌ها و شکستگی هایی روی صفحه ظاهر شده است. ولی صفحه نمایش رنگ پخش نکرده است و تصویر آن مشخص است و تاچ آن کار می‌کند. خبر خوب اینکه فقط شیشه روی صفحه نمایش شما شکسته است. و با هزینه‌ کمتر تنها با تعویض گلس روی ال سی دی گوشی شما مشکل برطرف خواهد شد. در این صورت دیگر نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی فابریک آیفون شما نمی باشد.

تعمیر بیس باند گوشی اپل

تعمیرات بیس باند آیفون
تعمیرات بیس باند آیفون

تعمیر بیس باند آیفون اپل و تعمیر مشکل نوسرویس و سرچینگ این گوشی در تیم موبایل قابل انجام می باشد. این خرابی و مشکل معمولا بر اثر ضربه خوردن موبایل به وجود خواهد آمد. برای تعمیر این مشکل مرکز تعمیراتی که به آن مراجعه می کنید باید تجهیزات روز دنیا برای تعمیرات را در اختیار داشته باشند.

این مراکز تعمیر ایفون نیز باید تکنسین با دانش و تجربه این کار را داشته باشند تا بتوانند انجام دهند. که دانش بالایی در عیب‌یابی و تعمیرات آن را نیز داشته باشد. یکی از حساس ترین مشکلات در موبایل اپل همین ایراد آنتن و شبکه است که می تواند از بخش های مختلف گوشی این ایراد به بخش آنتن و شبکه منتقل شده باشد. این مشکل می تواند از خود مدارات این بخش فقط نباشد. به عنوان مثال اگر ولتاژ درست از قسمت تغذیه گوشی به این مدار نرسد این شبکه قادر به فعال شدن و آنتن دهی به گوشی شما نیست.

اگر فرد تکنسین که می خواهد این مشکل را برطرف کند تجربه و علم پایینی برای عیب‌یابی داشته باشد. مستقیما سراغ آی سی مربوط به آنتن می‌رود و علاوه بر اینکه عیب گوشی برطرف نمی شود. ممکن است که به خود آن قطعه نیز آسیب وارد کند تا دیگر یک متخصص این کار هم قادر به انجام تعمیر گوشی شما نباشد. پس بسیار مهم است که چه مرکزی و تکنسینی را برای حل مشکل نوسرویس یا سرچینگ شدن گوشی آیفون خود انتخاب کنید. در مرکز ما تعمیرات آیفون شما توسط متخصصین با بیش از یک دهه تجربه و دانش و ابزار آلات روز دنیا با قطعات اصلی و با ضمانت انجام خواهد شد.

تعمیر فیس آیدی آیفون در کمترین زمان و با ضمانت

تعمیر فیس آیدی آیفون
تعمیرات فیس آیدی آیفون

بهتر است در مورد تعمیر فیس آیدی آیفون کمی بیشتر در رابطه با این تکنولوژی آشنا شوید. قفل تشخیص چهره فیس ایدی یک تکنولوژی جدید می‌باشد که شرکت اپل آن را برای خود ثبت کرده است. این قابلیت جذاب که از گوشی آیفون ایکس به بعد در آیفون استفاده کرده است. که طرفداران زیادی پیدا کرد و مورد توجه نیز قرار گرفته است.

شما برای ورود به ایفون خود دیگر نیاز نیست که رمز گوشی را وارد کنید. و به محض اینکه آیفون خود را به سمت صورت بگیرید. تا صفحه نمایش آن را ببینید این فناوری پیشرفته با شناسایی چهره شما قفل صفحه را باز خواهد می نماید.


تیم موبایل چه خدمات دیگری را به شما ارائه می دهد.