تعمیر آیپد مینی ۳ با قطعات اصلی و ضمانت برای شما انجام می‌شود. این کار در مرکز ما توسط تکنسین‌های با تجربه بیش از یک دهه و ابزارآلات و تجهیزات بروز دنیا انجام می‌شود. شما برای تعمیر آیپد خود می‌توانید به تعمیرات تخصصی آیفون فیکسر برای یک تجربه عالی در سرعت عمل، کیفیت عالی و قیمت مناسب اطمینان کنید. آیفون‌فیکسر تعمیرگاه مجاز محصولات شرکت اپل از جمله آیپد می‌باشد. تمامی ایرادات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آیپد شما را با تکنولوژی روز دنیا ما برطرف خواهیم کرد.

مشکلات رایج در آیپد مینی ۳

  1. مشکلات نرم‌افزاری از جمله آپدیت و مشکلات آیکلود
  2. شکستگی تاچ و ال سی دی
  3. مشکل شارژ
  4. مشکلات وای‌فای و بلوتوث
  5. سایر مشکلات مادربرد

حل مشکلات نرم‌افزاری آیپد

در کلیه دیوایس‌های شرکت اپل از جمله آیپد پس از آپدیت کردن از طریق وای‌فای به دلیل باگ‌هایی که در این نوع آپدیت کردن به وجود می‌آید باید دستگاه شما از طریق کامپیوتر و باکس‌های حرفه‌ای آپدیت و یا ریستور شود تا مشکلات آن حل شود.

در خیلی از موارد هم به دلیل تحریم‌ها اپل‌آیدی شما لاک می‌شود که نیاز به آنلاک پیدا می‌کند. ما این کار را هم نیز با کمترین هزینه برای شما انجام خواهیم داد.

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی آیپد مینی ۳

در بیشتر آیپد ها به دلیل سایز بزرگ این دیوایس شکستگی تاچ و ال‌سی‌دی یکی از رایج‌ترین ایرادات است که به ما مراجعه می‌کنند. در آیپد مینی ۳ این مورد به دلیل خوش دست بودن و اندازه مناسب کمتر است. ولی باز هم در این دستگاه برای شکستگی و عدم نگهداری خوب این مشکل به وجود می‌آید. در این مدل آیپد خوشبختانه قطعات تاچ و ال‌سی‌دی از هم جدا می‌باشد. پس اگر تصویر شما اگر سالم است و فقط شیشه روی آن دارای شکستگی است با تجهیزاتی که در اختیار داریم با هزینه بسیار مناسب فقط قطعه تاچ آیپد شما را در کمتر از چند ساعت برای شما تعویض خواهیم کرد.

اما اگر علاوه بر شیشه روی صفحه تصویر شما هم مشکل داشته باشد باید هردو قطعه تاچ و ال سی دی هردو باهم تعویض شود. خوشبختانه تمامی قطعات ما اصلی و با ضمانت و تضمین اصالت کالا برای اصل بودن برای آیپد شما در مرکز ما موجود می‌باشد و پس از تعویض صددرصد کارایی قبلی و کیفیت عالی را دوباره تجربه خواهید کرد.

تعمیر مادربرد ipad mini ۳

تعمیرات تخصصی مادربرد  آیپد در مجموعه ما با تجهیزات بروز دنیا انجام می‌شود. در مادربرد تمامی دیوایس‌ها قطعات با مشخصات مختلفی وجود دارد. این قطعات آی‌سی ها از جمله سی‌پی‌یو، هارد، تغذیه، آی‌سی شارژ و … هستند. دیگر قطعات بر روی مادربرد انواع مقاومت، خازن، فیوز، سلف، دیود و … در اندازه‌های مختلف که هر کدام وظیفه ای را برعهده دارند وجود دارد. در بسیاری از موارد با سوختن یک قطعه کوچک مانند یک خازن دستگاه شما قادر به روشن شدن نیست.

عیب‌یابی یکی از مهمترین قسمت تعمیرات می‌باشد که نیاز به تجربه و دانش بالا و همچنین ابزارآلات دقیق می‌باشد. برای یک تعمیر درست یک دستگاه اگر تکنسین دانش و تجربه کافی و یا ابزارآلات دقیق نداشته باشد نمی‌تواند یک تعمیر دقیق را داشته باشد. اگر در بین صدها خازن موجود در مادربرد تکنسین نتواند تشخیص دهد که کدام قطعه معیوب است و دست به تعویض آی‌سی بزند نه تنها دیوایس شما درست نخواهد شد بلکه ایرادات دیگری به آن افزوده می‌شود. در مرکز ما این کار توسط متخصصینی که تجربه و دانش بالایی دارند برای عیب‌یابی و و تعمیر دیوایس شما استفاده می‌شود. این کار در کمتر از ۴۸ ساعت برای شما انجام خواهد شد.

حل مشکل شارژ آیپد مینی ۳

مشگل شارژ در آیپد می‌تواند از قطعاتی مختلفی باشد. در بیشتر خرابی شارژ آی‌سی محافظ یو‌اس‌بی دچار مشکل و سوختگی می‌شود. بعد از آن خرابی خود آیسی شارژ است که اگر بسوزد دیگر آیپد شما شارژ نمی‌شود. خرابی بعدی به فلت شارژ مربوط است که این قطعه به ندرت دچار مشکل خواهد شد. تمامی این موارد که ذکر شد با تعویض آنها مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد.

حل مشکل وای‌فای و بلوتوث

در آیپد ها به دلیل استفاده زیاد از وای‌فای  برای اتصال به اینترنت این قطعه بعد از چند سال دچار مشکل خواهد شد. اگر وای‌فای و بلوتوث شما به طور کل روشن نشود این آی‌سی دچار خرابی شده است. ولی اگر روشن می‌شود ولی از مودم که دور می‌شوید قطع می‌شود آنتن وای‌فای شما خراب شده که هردو قطعه با تعوض درست شده و مشکل دیوایس شما برطرف خواهد شد.

مرکز تعمیرات مجاز آیپد در تهران

در مرکز تعمیرات مجاز آیپد در تهران ما دیگر خرابی‌های  مادربرد و دیگر قطعات را نیز به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهیم. تمامی خدمات و قطعات ما دارای ضمانت هستند. این ضمانت به این دلیل است که ما از خدمات خود اطمینان کامل از نظر قطعات و کیفیت بالای انجام این کار اطمینان داریم و به شما هم این اطمینان را خواهیم داد. پس شما با خیالی راحت می‌توانید آیپد خود را برای تعمیر به ما بسپارید و بعد از تحویل در فرصتی مناسب استفاده کرده و از خدمات عالی ما و کیفیت قطعات اصلی لذت برده و آن را کامل تست نمایید.

تعویض باتری آیپد مینی ۳ با گارانتی

تعویض باتری آیپد مینی ۳ با گارانتی
تعویض باتری آیپد مینی ۳ با گارانتی

تعویض باتری آیپد مینی ۳ با شش ماه گارانتی در مرکز تعمیر آیپد انجام می‌شود. برای این کار ما کمتر از ۲ ساعت زمان احتیاج داریم. این کار را متخصصین ما بدون اینکه به تاچ و ال سی دی شما آسیب ببیند با تجهیزات مخصوص انجام خواهند داد. تمام باتری‌ها دارای ضمانت و تضمین اصالت کالا می‌باشند. باتری در تمام دستگاه‌ها یک قطعه مصرفی می‌باشد و بسته به نوع استفاده شما در شارژ و دشارژ شدن عمر متفاوتی دارند. عمر مفید بتری ها که در دیوایس‌های شرکت اپل که از جنس لیتیوم یون هستند معمولا عمر حدود دوسال را دارند. بعد از این مدت بهتر است برای عملکرد بهتر باتری اصلی جدید بر روی آیپد شما نصب شود.

تعویض دوربین آیپد

اگر آیپد شما دوربین اصلی و یا سلفی آن دچار مشکل شد نگران نباشید. این قطعات نیز در مرکز ما موجود می‌باشد. تمام این قطعات اصلی و از روی کار باز شده هستند و دارای ضمانت نیز می‌باشند. گاهی مشکلات دوربین از خود این قطعات نیست و مادربرد است که این کار هم نیز توسط متخصصین ما تعمیر خواهد شد.