آموزش تعمیرات موبایل
آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در مرکز تعمیرات تخصصی تیم موبایل به طور کلی به دو بخش سخت افزار و نرم افزار تقسیم می‌شود. که باز هر کدام از این‌ها به طور جداگانه به سطوح مختلف تقسیم می‌شوند. تمامی دوره‌ها را اساتید با تجربه بیش از یک‌دهه در زمینه تعمیرات انواع گوشی هوشمند از جمله اندروید و آیفون برای شما تدریس می‌کنند.

در ادامه در هر بخش از معرفی دوره‌ها سرفصل‌هایی را که به شما آموزش خواهیم داد را برای‌تان آورده‌ایم. در تمامی دوره‌ها حدود ۲۰ درصد از مطالب تئوری و حدود ۸۰ درصد آموزش به صورت عملی تدریس خواهد شد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل برای شما علاقمندان به این تخصص شما دانش آموزان عزیز می‌توانید بدون نیاز به حضور در کلاس‌ها و شرکت حضوری در آزمون با خرید دوره آنلاین تعمیر تیم موبایل بدون حضور در مدرسه و از طریق به راحتی در این زمینه متخصص شوید.

پشتیبانی بدون نگرانی وارد بازار شوید، در این بسته آموزشی جامع برای شما عزیزان، آموزش تعمیر سخت افزار + نرم افزار + آیفون و آیپد را به صورت ۰ تا ۱۰۰ با تمامی امتیازات قرار داده‌ایم و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر یک از این تمرین‌ها را انجام دهید.

آموزشگاه تعمیرات موبایل
آموزشگاه تعمیرات موبایل

تخصص با درآمد بالا منتظر شماست

برای کسب درآمد اضافی در بازار کار تعمیرات موبایل و تبلت، لازم است این حرفه را به صورت اصولی و اصولی یاد بگیرید تا بتوانید گوشی‌های جدید برندهای مطرح بازار را تعمیر کنید. دوره ای را به صورت کاملا حرفه ای آموزش عیب یابی، تعویض قطعات سخت افزاری، عیب یابی و تعمیر نرم افزار و همچنین تعمیر آیفون و آیپد به صورت کاملا کاربردی و تخصصی و کارآموزان پس از اتمام دوره به راحتی می توانند وارد شوند. بازار کار و کسب درآمد

اهمیت عیب یابی در آموزش تعمیرات موبایل

یک متخصص حرفه ای تعمیرات تلفن همراه باید اطلاعات کامل و جامعی در مورد عیب‌یابی و همچنین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع گوشی موبایل داشته باشد تا بتواند به راحتی نیاز بازار کار را برطرف کند. در بازار امروز که قیمت ها نسبت به روز قبل بسیار متفاوت است، تعویض تلفن همراه دیگر مقرون به صرفه نیست و همه ما به ناچار در صورت بروز مشکل در گوشی‌های‌مان باید به متخصصان مراجعه کنیم.

تعمیرکاران موبایل با یک بررسی ساده به مشکلات موبایل و تبلت پی می‌برند و در کمترین زمان می‌توانند این ابزار را برطرف کنند. در تیم موبایل می توانید به صورت کاملا تخصصی تعمیر نرم افزار و سخت افزار موبایل، تبلت، آیفون و آیپد را بیاموزید و پس از گذراندن دوره با آموزش عملی و عملی کسب درآمد کنید. پلن، مطابق با مباحث جامع تعمیر موبایل و تبلت، آیفون و آیپد، علاوه بر بهترین عملکرد، از تخفیف در انتخاب طرح نیز بهره مند خواهید شد.

برای اطمینان از جامعیت این طرح می‌توانید سرفصل‌های جامع این طرح که شامل آموزش تخصصی موبایل، آموزش تخصصی نرم افزار موبایل و تعمیرات آیفون و آیپد می‌باشد را مطالعه نمایید و همچنین در قسمت پایین مشاهده کنید که کارآموزان در مورد این طرح چه می‌گویند.


تیم موبایل چه خدمات دیگری به شما ارائه می‌دهد.