تعمیرات گوشی آیفون مدل 5

تعمیرات گوشی آیفون مدل 5 با قطعات اصلی و با استفاده از تجهیزات روز دنیا توسط متخصصین با تجربه “تیم موبایل” که بیش از یک دهه تجربه در این زمینه دارند انجام می شود. تمامی خدمات و قطعات به کار رفته در کار توسط این مرکز برای شما ضمانت داده خواهد شد. تعویض قطعاتی مانند تاچ و ال سی دی، باتری، اسپیکر، و فلت ها و … درکمتر از یک ساعت برای شما انجام می شود. تعمیرات تخصصی بر روی مادربرد مانند تعمیر مدار شارژ، لایت، هارد و … در کمتر از 24 ساعت انجام خواهد شد.

تعمیرات آیفون یک کار بسیار تخصصی است که تکنسین باید تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد. که بتواند به خوبی عیب یابی و تعمیرات را انجام دهد، عیب یابی اولین و مهمترین قسمت یک تعمیرات اصولی است. اگر تکنسین نتواند به خوبی عیب یابی نماید ممکن اصل صدمات غیر قابل جبرانی را به دستگاه شما وارد نماید. پس بسیار مهم است که این کار بدرستی توسط یک متخصص تیم ما برای شما انجام شود که در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا انجام شود. به علت اینکه این کیفیت در این مرکز وجود دارد ما خدمات و قطعات خود را با یک ماه گارانتی به شما ارائه می دهیم.

تعویض باتری گوشی آیفون 5 در مرکز به چه صورت می باشد؟

تعویض باتری گوشی آیفون 5 اصلی با ضمانت به گوشی شما عمر دوباره ای خواهد داد. این کار باعث می شود که دیگر گوشی شما سریع تخلیه شارژ نداشته باشد و دیرتر آن را به شارژر متصل کنید. اینکه گوشی شما کمتر به شارژ متصل شود چند خاصیت عالی خواهد داشت که مهمترین آن این است که در وسط روز که هنوز کار زیادی با گوشی دارید خاموش نمی شود. علاوه بر این با کمتر به شارژر وصل شدن عمر مادربرد گوشی شما نیز بیشتر خواهد شد. کمتر آی سی شارژ و دیگر المان های مدار شارژ دچار آسیب خواهند شد.

برای تعویض باتری این گوشی شما نیاز به چند ابزار و تجربه را دارید. ابزارهای مورد نیاز پیچ گوشتی مخصوص کف موبایل اپل و پیچ گوشتی چهار سو و یک پیک را دارید. بعد از اینکه دو پیچ کف را باز شود با پیک به آرامی از قسمت پائینی گوشی شروع به جدا کردن تاچ و ال سی دی از فریم گوشی می کنیم. بعد از بلند کردن این قطعه با پیچ گوشتی چهارسو پیچ های روی شیلد محافظ بر روی تاچ و ال سی دی و باتری را باز می کنیم. بعد از جدا کردن کانکتور باتری از روی برد می توانیم فلت های ال سی دی و اسپیکر را نیز جدا کنیم.

بعد از آن باید باتری قدیمی را به طور کامل جدا کنیم و باتری جدید را نصب کنیم. البته همچنان کانکتور باتری را متصل نمی کنیم. بعد از نصب فلت های صفحه نمایش و اسپیکر و بستن شیلد آن اجازه اتصال کانکتور باتری را داریم. و شیلد روی آن را نیز می بندیم. و صفحه نمایش را به طور کامل بر روی قاب گوشی نصب می کنیم. و در آخر پیچ های کف گوشی را می بندیم. توجه داشته باشید که نیازی نیست شارژ اولیه را بر خلاف عرف جا افتاده و ساعت های طولانی شارژ نمائیم. به محض اینکه شارژ گوشی پر شد آن را باید همیشه جدا کنید تا عمر باتری شما طولانی شود.

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل اپل مدل 5 چقدر زمان نیاز دارد و به چه صورت انجام می شود؟

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون 5 زمانی حدود به کمتر از یک ساعت در مرکز ما نیاز دارد. پیشنهاد ما به شما استفاده از قطعه اصلی برای جایگزین کردن صفحه نمایش قبلی معیوب است. اینکه یک ال سی دی اصلی دوباره بر روی گوشی شما نصب شود باعث می شود که شما دوباره یک کیفیت تصویر عالی و لمس خوب را دوباره تجربه کنید. علاوه بر کیفیت تصویر و لمس که موارد ظاهری هستند کیفیت فلت های اتصال به مادربرد اصلی و موارد دیگر هم هستند که در عمر این قطعه بسیار اثر گذار است.

برای تعویض این قطعه وسایل زیادی نیاز نیست ولی تجربه مهم است. برای این کار دو عدد پیچ گوشتی و یک پیک پلاستیکی کافی است، با پیچوشتی مخصوص کف آیفون دو پیچ کنار پورت لایتنینگ را باز خواهیم کرد. بعد از آن به آرامی توسط پیک از قسمت پایین گوشی شروع به جدا کردن صفحه نمایش از قاب گوشی را شروع می کنیم. بعد به آرامی از دو طرف و از پایین به بالا شروع به باز کردن می کنیم بعد از اینکه کاملا رها شد به آرامی آن را بلند می کنیم تا داخل گوشی را ببینیم و بتوانیم شیلد روی باتری و فلت های ال سی دی را پیچ گوشتی چهارسو باز کنیم.

به یاد داشته باشید که اول باید شیلد باتری را باز کنید و کانکتور باتری را جدا کنید. و بعد از آن فلت های قسمت بالایی که برای ال سی دی و اسپیکر و دوربین سلفی است را از مادربرد جدا کنید. مرحله بعدی باید قطعاتی مانند دکمه هوم شیلد پشت صفحه نمایش و فلت اسپیکر و دوربین سلفی را باز کنید و بر روی قطعه جدید و سالم ببندید. بعد از جایگزین کردن اول فلت های تاچ و ال سی دی و اسپیکر را به مادربرد را وصل می کنیم و شیلد محافظ را می بندیم. و بعد کانکتور باتری را وصل کرده و شیلد آن را می بندیم و صفحه نمایش را به روش درست و به آرامی بر روی قاب می اندازیم. در آخر دو پیچ کف را بسته و گوشی خود را روشن می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید