تعمیرات آیپد ایر ۲ در مجموعه تعمیرات تخصصی تیم موبایل با تجهیزات روز دنیا و قطعات اصلی و دارای ضمانت توسط تکنسین های با تجربه بالا و بیش از یک دهه در امر تعمیرات آیپد انواع تلفن و تبلت های هوشمند برای شما انجام می شود.

آیپد ایر ۲ هم مانند تمام دیوایس های الکترونیک در بعضی از مواقع دچار آسیب و اختلال می شود که ممکن است بر اساس ضربه خوردگی، آب خوردگی، نواسانات برق و یا تمام شدن عمر قطعات به وجود می‌آید. در این مقاله تمامی مشکلات و نحوه تعمیر آیپد و حل آن را بررسی و راه حل آن را به شما می‌آموزیم.

تعویض تاچ و ال سی دی آیپد ایر ۲

بیشترین مشکل که آیپد ها و تمامی دیوایس های هوشمند ضربه خوردن و شکستگی تاچ و یا تاچ و ال سی دی با هم است. در آیپد مدل ایر۲ تاچ و ال‌سی‌دی به هم چسبیده است که اگر تنها تاچ شما دارای شکستگی شود و صفحه نمایش سالم باشد در اکثر مراکز به شما خواهند گفت که باید کامل تاچ و ال سی دی تعویض شود که هزینه سنگینی بر روی دست شما خواهد گزاشت. ولی در مجموعه تعمیرات ما به دلیل دارا بودن از تجهیزات روز دنیا و دانش بالای تکنسین های ما این کار را برای شما با هزینه بسیار پایین و فقط با تعویض تاچ با دستگاه های مخصوص برای شما انجام خواهیم داد.

باتری آیپد ایر ۲ با شش ماه گارانتی

باتری آیپد نیز مانند باتری گوشی های آیفون از جنس لیتیوم یونی ساخته شده است. باتری های لیتیوم یونی از مواد شیمیایی می باشد که بعد از مدت حدود دو سال بر اثر واکنش های شیمیایی داخلی نیاز به تعویض دارند. اما شما با استفاده درست یا نادرست میتوانید بر عمر این باتری ها افزوده و یا کم نمایید. هرچقدر باتری های آیپد و آیفون کمتر داغ شوند عمر آنها بیشتر می شود.

یعنی شما اگر در حین شارژ با گوشی و یا آیپد خود را استفاده نمایید و یا بیشتر از حد معمول در شارژ باشند مانند شب تا صبح که اغلب این کار را کاربران انجام میدهند عمر باتری خود را کم می‌کنند. پس درست شارژ و دشارژ نمودن باتری های از جنس لیتیوم یونی تاثیر مستقیم بر عمر باتری شما خواهد گذاشت.

مشکل شارژ و تعویض آی سی شارژ آیپد

از دیگر خرابی های آیپد ایر ۲ خرابی آی سی درایور یو اس بی آیپد میباشد که اکثر خرابی های شارژ نشدن با این قطعه مربوط می شود.

البته این آی سی که در بین تعمیرکاران به ic u۲ معروف است ممکن است مشکلات دیگری هم به وجود بیاورد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

فلت شارژ آیپد ایر ۲

از دیگر مشکلات شارژ آیپد ایر ۲ میتوان به خرابی فلت شارژ این دیوایس اشاره کرد که خیلی کم خراب میشود و ما کمتر دیده ایم که مشکلات شارژ بر اثر مشکل این قطعه باشد ولی باز هم در مواردی بر اثر رعایت نکردن هنگام به شارژ زدن آیپد و کشیدن و یا در حین شارژ استفاده کردن از این دیوایس به علت فشار آمدن این قطعه نیز خراب شده است.

تعمیرات مادربرد آیپد با ضمانت

تعمیرات مادربرد آیپد شما توسط متخصصین ما برای شما در کمتر از ۴۸ ساعت با کیفیت بی نظیر همراه با ضمانت در مجموعه تعمیرات تخصصی تیم موبایل انجام میشود. متخصصین ما با تجهیزات بروز دنیا که در اختیار دارند با دقت بسیار بالا کار عیب‌یابی را به خوبی و دقیق انجام میدهند. این کار به چند دلیل مهم است، اولین دلیل این که به جاهای دیگر مادربرد که سالم است دست زده نمی‌شود که بر همین اساس دومین دلیل به طور ناخودآگاه پشت سر همین دلیل می‌آید که هزینه شما برای تعمیرات بسیار پایین خواهد آمد.

تعمیرات آی سی وای فای آیپد ایر ۲

از مشکلات آیپدها میتوان به خرابی آی سی وای فای اشاره کرد که بیشتر از دیگر قطعات مادربرد به دلیل استفاده زیاد از وای فای برای اتصال به اینترنت اشاره نمود. این آی سی در صورت خرابی ممکن است که آیپد شما دیگر قادر به شناسایی مودم اینترنت نباشد و یا اینکه کلا روشن نشود. که این مشکلات با تعویض این آی سی برطرف خواهد شد. اما بعد از تعویض آی سی باید قسمت وای فای هارد آیپد آنلاک شود تا قطعه جدید شناسایی شود و به طور نرمال کار کند.

صفحه رسمی آیپد ایر ۲ و مشخصات کامل آن در سایت اپل به زبان انگلیسی