تعمیرات آیپد ایر ۱ در مرکز تعمیرات تخصصی آیفون فیکسر با ضمانت برای شما انجام می‌شود. این کار توسط متخصصین ما که بیش از یک‌دهه تجربه در امر تعمیرات موبایل دارند با تجهیزات دقیق و بروز دنیا برای شما انجام می‌شود. ما بعد از عیب‌یابی با قطعات اصلی در کمتر از ۴۸ ساعت کار تعمیرات را برای شما انجام می‌دهیم.

ایرادات رایج آیپد ایر ۱ چیست؟

بیشترین مشکلات تمامی آیپدها شکستگی تاچ و ال‌سی‌دی است. خوشبختانه در این مدل ایپد تاچ و ال‌سی‌دی از هم جدا می‌باشد. جدا بودن از این دو قطعه از این جهت مهم است که هزینه شما در تعمیر بسیار پایین خواهد آمد. اما بسیار مهم است که برای تعویض از طریق تجهیزات بروز این کار انجام شود تا دیگر قطعات آسیب نبینند. برای تعویض تاچ خیلی مهم است که از قطعه اصلی استفاده شود. از این جهت که بعد از تعویض دستگاه شما دچار خود تاچی نشود و لمس خوبی داشته باشید.

تعویض ال‌سی‌دی نیز در مجموعه ما با قطعات اصلی انجام می‌شود تا شما کیفیت اصلی را دوباره با دستگاه خود تجربه کنید. اگر از قطعه اصلی استفاده نکنید علاوه بر اینکه کیفیت تصویر مناسبی ندارد جنس فلت اتصال به مادربرد آنها از کیفیت ضعیفی برخوردار است و سریع خراب می‌شود.

تعویض باتری آیپد ایر ۱ با گارانتی شش ماهه

تعویض باتری آیپد ایر ۱ با شش ماه ضمانت یک قطعه مصرفی در تمامی دستگاه‌ها است. باتری آیپدها مانند گوشی‌های آیفون از جنس لیتیوم یون است. این باتری‌ها نسبت به نحوه استفاده از آن و شارژ و دشارژ شدن طول عمر متفاوتی دارند. اگر خوب و به طور صحیح این کار را انجام دهید عمر باتری شما به بالای دو سال خواهد رسید. تعویض باتری در مرکز ما برای شما با گارانتی انجام می‌شود. این کار در کمتر از ۲۴ ساعت برای شما توسط متخصصین ما انجام خواهد شد.

تعمیر مادربرد آیپد ایر ۱

در مرکز ما تعمیر مادربرد آیپد ایر ۱ هم با ضمانت برای شما انجام می‌شود. بیشترین خرابی در مادربرد این مدل ایپد میتواند به خرابی آی‌سی شارژ، خرابی آی‌سی وای‌فای و … اشاره کرد که با تعویض این قطعات مشکل آنها برطرف خواهد شد. در بعضی مواقع مثل خرابی و مشکل شارژ می‌تواند آی‌سی مربوطه سالم باشد و المانهای آن مدار دچار مشکل شده باشد. در این مواقع باید تکنسین تجربه خود را به کار بگیرد و با استفاده از دستگاه‌های بروز عیب‌یابی و تعمیر شود.

تعویض و ارتقا هارد آیپد

اگر هارد دیوایس شما دچار مشکل شود و یا بخواهید حافظه آن را ارتقا دهید. باید مک آدرس وای‌فای و بلوتوث با دستگاه پروگرمر هارد بر روی آن رایت شود. اگر آی‌سی هارد شما پروگرم نشود دستگاه شما فعال نشده و قابل استفاده نخواهد بود. تعویض آی‌سی هارد به علت چسبی بودن و داشتن المانهایی مثل خازن و مقاومت و … بسیار حساس است.  پس بسیار مهم است این کار توسط یک متخصص با تجربه و دستگاه هایی با دقت بالا انجام شود.