تعمیر آیپد ۵ شما در کمتر از ۴۸ ساعت با قطعات اصلی و ضمانت تعمیرات انجام می‌شود. برای این کار ما از تجهیزات بروز دنیا توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه استفاده خواهیم کرد. به علت حساس بودن آیپد خیلی مهم است که تجهیزات بروز برای عیب یابی و تعمیرات استفاده شود تا بعد از تعمیر دوباره همانند قبل کارایی بالا را داشته باشد.

استفاده از قطعات اصلی و با ضمانت در تعمیرات ایپد بسیار مهم است گه دلایل آن به این صورت است: که شما بعد از تعمیر بتوانید در فرصت مناسب آن را کامل تست نمایید. هرچند ما بعد از تعمیر ایپد را در واحد کنترل کیفیت به طور کامل تست خواهیم کرد. به علت قیمت بالای قطعات آیپد به دلیل اینکه شما متضرر نشوید ما برای خدمات خود گارانتی می‌دهیم که شما بتوانید آن را استفاده و تست نمایید.

بیشترین خرابی دستگاه‌های هوشمند آیپد همانطور که در مقاله تعمیرات آیپد اشاره کردیم مربوط به شکستگی تاچ و ال‌سی‌دی می‌باشد. که به علت اینچ بالای صفحه‌های آیپد است. به علت حساسیت این دیوایس اگر می‌خواهید که بعد از تعویض تاچ و ال‌سی‌دی آیپد شما به طور دقیق و با کیفیت قبل کار نماید حتما از قطعات اصلی و روکاری استفاده نمایید. در مرکز ما قطعات اصلی و روکاری با ضمانت برای این کار موجود می‌باشد.

از دیگر خرابی‌های تمامی دیوایس‌های هوشمند که شامل ایپدها نیز می‌شود خرابی باتری ایپد است. تمامی باتری‌های دیوایس‌های هوشمند از جنس لیتیوم‌یون هستند که عمر مفید آنها دو سال است، که بعد از آن باید این باتری‌ها تعویض شوند. این عمر باتری‌ها به نحوه استفاده و شارژ و دشارژ شدن آنها بستگی دارد. هرچه بهتر از باتری‌ها استفاده نمایید عمر آنها افزایش خواهد داشت. یکی از دلایل کم شدن عمر باتری در هنگام شارژ استفاده کردن از دستگاه می‌باشد. برای مطالعه بیشتر می‌توانید این مقاله را مطالعه نمایید.