تعمیرات آیپد اپل

تعمیرات آیپد اپل در تیم موبایل به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می شود. همچنین این کار توسط متخصصین با تجربه بیش از یک دهه تعمیرات محصولات اپل را دارند. و با تجهیزات بروز دنیا انجام خواهد شد. ایپد اپل یکی از دیوایس های گران قیمت است. پس مهم است که به چه مرکزی دستگاه خود را برای تعمیر بدهید.

چرا تیم موبایل تعمیرات ایپد شما را انجام دهد؟

  1. با قطعات اصلی کار تعمیرات ایپد را انجام می دهد.
  2. در کمترین زمان این کار را برای شما انجام خواهد داد.
  3. تعمیر ایپد در تیم موبایل دارای گارانتی است.
  4. تعمیرات با تجهیزات روز دنیا انجام خواهد شد.
  5. تکنسین با تجربه بیش از یک دهه این کار را انجام می دهد.
تعمیر ایپد

تعویض باتری آیپد با ضمانت

تعویض باتری ایپد

تعویض باتری آیپد در مجموعه “تعمیرات تیم موبایل” ما با گارانتی بی قید و شرط انجام خواهد شد. باتری های آیپد همانند گوشی های شرکت اپل از جنس لیتیوم یونی سخته شده است. که از فناوری های جدید استفاده شده و قابل شارژ در دفعات بالا می باشد. ولی این باتری ها عمر محدودی دارند و میانگین عمر آنها دو سال است.

اینکه این باتری ها چقدر عمر کنند بستگی به نحوه استفاده و شارژ و دشارژ شدن باتری دستگاه شما دارد. نکته مهم در جنس باتری‌های داخل بازار است که متفاوت می‌باشد. از نظر سلول‌‌های داخلی باید حتما از جنس اورجینال استفاده شود. تا به خوبی برای شما کار کند وشما را به چالش نکشد و اذیت نکند.

خیلی از دوستان و مشتری‌های ما سوال می‌پرسند که از ظاهر باتری میشه جنس آن را تشخیص داد؟ جواب ما خیر است. متاسفانه به دلیل اینکه ظاهر باتری درجه دو و سه از لحاظ ظاهری کاملا دقیق کپی شده جنس اصلی هستند. و از ظاهر و نوشته ها قادر نخواهید بود تا جنس را تشخیص دهید. تفاوت فقط در سلول‌های داخلی و ساخته شده آنها است. ما براساس تجربه بالای خرید از کمپانی‌های مختلف با تجربه قبلی خرید باتری های اصلی را برای شما انجام می‌دهیم. که شما در مصرف بهترین جنس را استفاده کنید و از استفاده از دستگاه خود مثل روز اول لذت ببرید.

تعمیرات تاچ و ال سی دی آیپد

تعویض ال‌سی‌دی ایپد

تعمیرات تاچ و ال سی دی آیپد در مرکز ما با بروزترین تجهیزات روز دنیا برای شما انجام خواهد شد. به همین دلیل شما در بیشتر مواقع لازم نیست. هزینه های گزافی برای تعویض تاچ و ال سی دی پرداخت نمایید.

شما با هزینه خیلی کم و مقرون به صرفه خود قطعه را تعمیر و با همان کارایی قبل استفاده خواهید کرد. ما در بیشتر اوقات وسایل را تعمیر خواهیم کرد. و در صورت آسیب‌های خیلی شدید که قطعه دیگر کارایی قبل را نداشته باشد. کار تعویض را برای شما انجام می‌دهیم.

تعمیر تخصصی مادربرد آیپد

تعمیر تخصصی مادربرد آیپد

خیلی از مواقع بر اثر ضربه خوردگی و آب خوردگی و تمام شدن عمر قطعات مادربرد باید تعمیرات مادربرد آیپد این دستگاه انجام شود. که لازمه این کار داشتن تجربه بالا ودانش و تجهیزات روز دنیا همانطور که در قبل گفتیم است. ما برای تعمیرات ایپد شما از قطعات اصلی که از روی دستگاه های دیگر برداشته شده استفاده می‌کنیم. که صد در صد اصلی است استفاده می‌کنیم و آیپد شما بعد از تعمیر هیچ باگی در استفاده نداشته باشد. و مثل روز اول کار خواهد کرد و چون با جدیدترین دستگاهها این کار صورت می‌گیرد. تعمیرات در مرکز ما با اپل استورهای دیگر کشورها تفاوتی نخواهد داشت.

بیشتر اشکالاتی که در مادربرد شما طبق تجربه که ما داریم اگر ضربه و آبخورده باشد. موارد آی سی شارژ و تغذیه و مدارها و المانهای آن آسیب می‌بیند و در استفاده های معمول که عمر آی سی ها تمام می‌شود در استفاده زیاد از وای‌فای معمولا آی سی وای‌فای عمرش پایان می پذیرد. از دیگر خرابی های رایج این دستگاه پایان عمر هارد این دستگاه است که جای هیچ نگرانی ندارد. ما با استفاده از قطعات اصلی این تعمیر را برای تبلت اپل شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام خواهیم داد.

تعویض فلت شارژ آیپد در کمترین زمان

از دیگر خرابی آیپد خرابی فلت شارژ این دیوایس محبوب است که عمر آن خیلی زیاد است. خیلی کم شاهد خرابی این قطعه بوده‌ایم.

ولی هر قطعه عمر مفیدی دارد و ما در بعضی اوقات خرابی این قطعه را شاهد هستیم. که متخصصین تیم موبایل به راحتی و در کمترین زمان و با ضمانت کار تعویض فلت شارژ آیپد را برای شما انجام می‌دهند.

قطعه اصلی فلت شارژ اورجینال تمامی مدل‌‌های آیپد در تیم موبایل موجود است. پس برای دریافت خدمات تعمیر ایپد خود به مرکز ما مراجعه نمائید.

تعویض فلت شارژ آیپد

نمایندگی تعمیرات آیپد در تهران

بدون شک شما هم با مشکلاتی برای آیپد مانند کرش کردن سیستم عامل، هنگ کردن برنامه ها، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب نشدن برنامه ها، ویروسی شدن، کار نکردن دوربین، پاک شدن اطلاعات یا فرمت شدن دستگاه، خرابی دوربین، شکستن قاب تبلت، شکستن ال سی دی، خرابی اسپیکر، مشکلات و نواقص بلندگو، خرابی هارد، نفوذ آب به قطعات داخلی، مشکلات cpu، ایرادهای باتری، از کار افتادن تاچ و شکستن گلس مواجه شده اید.

برای این که مطمئن شوید هریک از این موارد به خوبی ترمیم شده و دیگر شاهد بازگشت آنها نخواهید بود، می توانید از تیم حاضر در نمایندگی تعمیرات آیپد کمک بگیرید. در این نمایندگی کارشناسان با تجربه آی تی حضور دارند که متناسب با نوع و شدت مشکل، تعمیر و تعویض قطعات و یا تعمیرات نرم افزاری لازم را انجام داده و تبلت اپل تان را مثل روز اول به شما تحویل خواهند داد.

تعویض فلت پاور های آیپد

تعویض فلت پاور های آیپد هم به ندرت پیش می آید که خراب شوند و از کار بیفتد. ولی باز هم این قطعه هم جزعی از قطعات الکترونیکی هست و گاهی اوقات پیش می آید که معیوب شود و از کار بیوفتد. به راحتی قابل تعویض است و خوشبختانه این قطعه هم همانند دیگر قطعات ایپد جنس اصلی و اورجینال از روی کار باز شده در انبار قطعات تیم موبایل موجود می باشد.

فلت پاور های آیپد