تعویض ال سی دی آیپد

تعویض ال‌سی‌دی آیپد

تعویض ال سی دی آیپد اصلی شرکتی اپل با ضمانت در تیم موبایل انجام می‌شود. این کار توسط متخصصین با تجربه تعمیر ایپد در این مرکز انجام خواهد شد. خوشبختانه قطعه اصلی lcd ipad برای تمامی مدل‌ها در مرکز تعمیراتی ما موجود است و بعد از تعویض شما همان کیفیت تصویر عالی قبل را خواهید داشت.

باید توجه داشته باشید که این کار را نباید به هر مرکز و تکنسینی بسپارید. دلیل این موضوع این است که اگر تجربه تکنسین تعمیرکار کم باشد. یا اینکه تجهیزات مخصوص این کار را نداشته باشد و با ابزارآلات غیر تخصصی این کار را بخواهد برای شما انجام دهد. خسارات زیادی را به احتمال زیاد به دستگاه شما وارد خواهد کرد.

در موارد زیادی دیده‌ایم که مشتریان قبل از اینکه به مرکز ما مراجعه کنند. دستگاه خود را به مراکز غیر معتبر سپرده‌اند و آسیب زیادی دیده است. که حتی در برخی از موارد این خسارات غیر قابل جبران بوده است.

قیمت و هزینه تعویض ال سی دی آیپد چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت تعویض ال سی دی ایپد بسته به مدل دستگاه شما و همچنین جنس اصلی و غیر اصلی بودن آن متفاوت است. پیشنهاد تیم موبایل به شما استفاده از قطعه اصلی شرکت اپل است. پس از انتخاب نوع قطعه یک دستمزد، مطابق با تعرفه اتحادیه صنف تعمیرات موبایل به عنوان اجرت از شما گرفته خواهد شد.

اما این نوید را به شما خواهیم داد که قیمت قطعات را با بهترین قیمت به شما عرضه خواهیم کرد. تا در مجموع نسبت به بازار این قیمت مقرون به‌صرفه برای شما از کار دربیاید.

نکته دیگر که در قیمت تعویض این قطعه مهم است. اینکه قطعه تاچ و ال سی دی به همدیگر چسبیده است یا نه؟ اگر مدل دستگاه شما از این نوع باشد که جدا از هم باشند قیمت تعمیرات شما بسیار پایین‌تر خواهد بود.

همچنین برخی از دستگاه‌ها جنس ساخته شده صفحه نمایش آن‌ها از LCD نیست و از تکنولوژی LED استفاده کرده‌اند. قیمت بالاتری در هنگام تعویض قطعه خواهند داشت.

نمایندگی تعمیر ایپد در تهران

تیم موبایل نمایندگی تعمیر ایپد در استان تهران است. این مرکز با توجه به دسترسی به قطعات اورجینال تبلت‌های شرکت اپل را دارد. به همین علت خدمات و قطعات استفاده شده در تعمیرات آیپد را با ضمانت به دارندگان این دستگاه ارائه می‌دهد.

شما برای تعمیرات دستگاه خود به دو روش حضوری و غیر حضوری می‌توانید اقدام نمائید. برای مراجعه حضوری به آدرس ما در ساعات کاری درج شده در سایت اقدام کنید. برای تعمیر دستگاه به صورت غیر حضوری اگر در شهر تهران هستید با استفاده از پیک موتوری می‌توانید دستگاه خود را ارسال نمائید. اگر از سایر استان‌ها هستید از طریق پست یا تیپاکس می‌توانید دستگاه خود را برای تعمیرات به تیم موبایل بسپارید.


دیگر مطالب مرتبط با این صفحه:

دیدگاهتان را بنویسید