تعمیر اپل واچ با ضمانت

تعمیرات اپل واچ در تیم موبایل
تعمیرات اپل واچ در تیم موبایل

تعمیرات اپل واچ در تهران با استفاده از قطعات اصلی در تیم موبایل یکی از خدمات تعمیرات محصولات اپل است که برای شما ارائه می شود. ساعت های هوشمند شرکت اپل در سال های گذشته طرفداران و خریداران زیادی داشته است. محبوبیت این دستگاه به علت کاربردی بودن آن در سلامتی و راحتی بعضی کارها بدون استفاده از آیفون بوده است. همین علت باعث شده که تولید این ساعت برای اپل بسیار سودمند باشد و هر سال قابلیت های بیشتری به این دستگاه اضافه کند.

به همین علت که این گجت هوشمند در بین افراد بیشتر شد. همچنین خرابی آن نیز در اثر عدم محافظت و یا تمام شدن برخی از قطعات آن دارندگان، به مرکزی معتبر برای دریافت خدمات نیاز دارند تیم موبایل به مشتریان خود این خدمت را نیز ارائه دهد.

چرا تعمیرات اپل واچ شما را تیم موبایل انجام دهد؟

اپل واچ یک گجت هوشمند است که با ضرافت بالایی طراحی و تولید شده است. این ساعت هوشمند که بسیاری از قابلیت ها را در یک مساحت کوچک گنجانده بسیار نیز حساس است. این گجت که قابلیت اندازه گیری ضربان قلب تا درصد اکسیژن خون شما و … را می تواند اندازه گیری کند. پس در داخل خود قطعات زیادی را دارد که با ضرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته اند.

پس برای تعمیر ساعت هوشمند اپل باید یک فرد باتجربه و با تجهیزات مخصوص و روز دنیا این کار را برای شما انجام دهد. در “تیم موبایل” تکنسین‌های آموزش دیده و با تجربه بیش از یک دهه در امر تعمیرات این کار را می توانند با ضمانت برای شما انجام دهند.

تعویض باتری اپل واچ اصلی با ضمانت

تعویض باتری اپل واچ اصلی با ضمانت
تعویض باتری اپل واچ اصلی با ضمانت در تیم موبایل

خرابی باتری و نیاز به تعویض آن از جمله ایراداتی است که در دستگاه های باتری خور تمامی ندارد. از موبایل ها گرفته تا موس های باتری خور و حتی ساعت اپل واچ با این مشکل روبرو هستند و روز به روز هم با پیشرفت های تکنولوژی ها و فناوری مورد استفاده در ساخت این دستگاه ها این مشکل پر رنگ تر از قبل نیز می شود. گویا صنعت باتری سازی با یک دهه تاخیر نسبت به پیشرفت های سایر تکنولوژی ها حرکت می کند. از بین رفتن کیفیت اصلی باتری نیز یکی از موارد پر تکرار در تعمیرات اپل واچ می باشد. در اکثریت موارد این ایراد تنها با استفاده از خدمات تعویض باتری Apple Watch رفع خواهد شد و چاره دیگری پیش روی کاربران نخواهد بود. استفاده از قطعات اورجینال و درجه یک می تواند دوباره همان کیفیت قبلی باتری اپل واچ شما را به آن بازگرداند.

در موبایل کمک در کنار ارائه خدمات تعمیرات Apple Watch با تهیه قطعات اورجینال مانند باتری های درجه یک اپل واچ بر آنیم تا در چنین مواقعی دوباره ساعت هوشمند شما را مانند قبل در اختیار شما قرار دهیم. یکی از دلایل کیفیت بالای تعمیرات اپل واچ در موبایل کمک همین استفاده از قطعات اورجینال این ساعت های هوشمند است.

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی اپل واچ

خرابی و شکستگی تاچ ال سی دی نیز یکی از ایرادات رایج اپل واچ ها می باشد. که کاربران نیز بارها و بارها برای دریافت این خدمات از نمایندگی تعمیر اپل واچ کمک می گیرند. ال سی دی این ساعت های هوشمند هر چند با فناوری های مختلفی محافظت می شود. اما باز هم در اثر ضربه و برخورد با سایر اجسام در معرض شکستگی قرار دارد. از طرف دیگر تاچ این ال سی دی ها نیز گاها به دلایل مختلف مانند آب رفتن داخل آنها در خطر آسیب دیدگی قرار دارد.

موبایل کمک با استفاده از قطعات اورجینال همان ساعت هوشمند قبلی را بعد از انجام تعمیرات آن در اختیار شما قرار خواهد داد. تضمین کیفیت و البته افزایش طول عمر دستگاه بعد از ارائه خدمات تعمیرات Apple Watch مزیتی است که سال ها موبایل کمک در کنار خود داشته است.

تعویض گلس ساعت هوشمند اپل

تعمیرات Apple Watch در بخش تعمیر ال سی دی این ساعت ها گاها نیاز به تعویض خود ال سی دی نداشته و تنها با تعویض گلس این ساعت های هوشمند رفع خواهد شد. از این رو قبل از هر اقدامی برای تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی Apple Watch خود می بایست با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مشورت نموده و بیهوده هزینه های خرید این قطعه را به خود تحمیل نکنید.

تعمیرکار موبایل کمک تنها با چند کلیک تمام مشورت های لازم برای تعمیر اپل واچ را در اختیار شما قرار خواهد داد. برای دسترسی به خدمات تعمیرات اپل‌واچ تنها چند کلیک نیاز خواهید داشت.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی اپل ‌واچ
تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی اپل ‌واچ

تعمیرات نرم افزاری اپل واچ

علاوه بر ایرادات سخت افزاری اپل واچ ها که مرور کردیم، این ساعت های هوشمند با ایرادات نرم افزاری نیز روبرو می‌شوند. که یکی از رایج‌ترین این ایرادات خرابی‌های مربوط به بلوتوث این دستگاه است. با توجه به اینکه استفاده از اپل واچ در ایران هنوز خیلی رایج نشده، خیلی از کاربران هنوز به صورت دقیق با کارکرد این دستگاه آشنایی نداشته و در این مواقع نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اپل خواهند داشت. عدم دقت به این ایرادات می‌تواند به مرور زمان ایرادات بیشتری را برای کاربران رقم بزند.

تعمیرات تخصصی مادربرد اپل واچ

خرابی های مربوط به برد اپل واچ نیز یکی دیگر از دلایل رایج مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیر Apple Watch می‌باشد. در این مواقع حتی خدمات تعمیرات تخصصی اپل واچ به دلیل حساسیت بالای این قطعه از اهمیت بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. نه فقط دسترسی به قطعه اورجینال در این زمین ه بلکه خود عملیات تعمیر برد اپل واچ نیز نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد.

دریافت خدمات تعمیرات تخصصی اپل واچ برای تعویض برد این ساعت های هوشمند در موبایل کمک با تمهیدات ویژه ای ارائه می شود. علاوه بر این گارانتی خدمات را می توانید با کیفیت بسیار بالا دریافت کرده و با خیال راحت دوباره ساعت اپل واچ خود را مانند قبل در اختیار بگیرید.

هزینه تعمیر اپل واچ در تیم موبایل چقدر است؟

هزینه تعمیر اپل واچ در نمایندگی تعمیرات هم همیشه از چالش های پیش روی کاربران بوده است. این هزینه معمولا به دلایل مختلفی بستگی دارد. برخی از مهم ترین این دلایل به شرح زیر می باشد:

  • استفاده از قطعات اورجینال احتمالا این هزینه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  • قطعه خراب شده در دستگاه و قیمت آن می تواند این هزینه را تحت الشعاع قرار دهد.
  • استفاده از نرخ های مصوب اتحادیه راهی برای بهینه سازی این خدمات برای کاربران خواهد بود.

دسترسی به قطعات اورجینال اپل واچ و یا تامین آن ها از سایر مراکز نیز عامل تاثیرگذاری در هزینه تعمیر اپل واچ در تهران خواهد بود.

در پایان

استفاده از خدمات تعمیرات خصوصی اپل واچ می تواند تضمین کننده کیفیت بالای این خدمات باشد. در این میان ارائه خدماتی مانند گارانتی خدمات، استفاده از قطعات اورجینال نیز تکمیل کننده این تعمیرات خواهد بود. برای دسترسی به این خدمات شما باید از نمایندگی رسمی تعمیرات اپل واچ در تهران کمک بگیرید.


تیم موبایل چه خدمات دیگری به شما ارائه می‌دهد.

آیا اپل واچ ارزش تعمیر دارد؟

برای تشخیص اینکه اپل واچ شما ارزش تعمیرات را دارد یا نه به چند مورد نیاز دارد که بررسی شود. اولین مورد این است که اپل واچ شما سری چند است و مورد بعدی اینکه چه مشکلی برای آن پیش آمده است. که برای بررسی این موارد با کارشناسان ما می توانید به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

آیا صفحه نمایش (تاچ و ال سی دی) اپل واچ قابل تعمیر و تعویض است؟

بله صفحه نمایش یا همان تاچ و ال سی دی اپل واچ قابل تعمیر و تعویض است. در صورتی که تاچ و شیشه روی صفحه اپل واچ اگر ترک داشته باشد و تصویر آن سالم باشد قابل تعمیر است. و اگر آسیب جدی تر باشد و صفحه نمایش رنگ پخش کرده باشد و تصویر قابل مشاهده نباشد این قطعه کامل تعویض می شود.