تعمیرات محصولات اپل

تعمیرات آیفون با ضمانت

تعمیرات آیفون یکی از خدمات تخصصی تیم موبایل در تعمیرات محصولات اپل است. گوشی ایفون که از محبوب‌ترین موبایل‌ها در بین افراد جامعه که ساخت کمپانی اپل است. موبایل اپل هرچند با کیفیت بالا و طراحی فوق العاده ای ساخته شده است. ولی اینگونه نیست که به هیچ عنوان خراب نشود.

این گوشی تلفن همراه نیز ممکن است بر اثر اتفاقات مختلف دچار مشکل شود. و یا بعد چند سال استفاده عمر یکی از قطعات آن به پایان برسد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

تعمیرات آیفون
تعمیرات آیپد

تعمیرات آیپد اپل

تعمیرات آیپد اپل در تیم موبایل به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می‌شود. همچنین این کار توسط متخصصین باتجربه بیش از یک‌دهه و با تجهیزات بروز دنیا انجام خواهد شد. ایپد اپل یکی از دیوایس‌های گران‌قیمت است. پس مهم است که به چه مرکزی دستگاه خود را برای تعمیر بدهید.

بیشتر دستگاه‌های ایپد که شما مشتریان برای ما می‌آورند یا ارسال می‌کنند. بر اثر ضربه یا آب‌خوردگی خراب شده‌اند و نیاز به تعمیر پیدا کرده‌اند. که بر اثر ضربه بیشتر تاچ و ال سی دی آیپد آسیب می‌بیند. بعد از آن مادربرد ایپد شما در ضربات آسیب خواهد دید. و در آبخوردگی هم بیشتر مواقع مادربرد ایپد و بعد ممکن است آب یا مایعات به لایه‌های ال‌سی‌دی تبلت اپل شما رفته و به آن آسیب بزند.

تعمیرات اپل واچ

تعمیرات اپل واچ در تهران با استفاده از قطعات اصلی در تیم موبایل برای شما ارائه می‌شود. ساعت های هوشمند شرکت اپل در سال های گذشته طرفداران و خریداران زیادی داشته است. محبوبیت این دستگاه به علت کاربردی بودن آن در سلامتی و راحتی بعضی کارها بدون استفاده از آیفون بوده است. همین علت باعث شده که تولید این ساعت برای اپل بسیار سودمند باشد و هر سال قابلیت‌های بیشتری به این دستگاه اضافه کند.

به همین علت که این گجت هوشمند در بین افراد بیشتر شد. و همچنین خرابی آن نیز در اثر عدم محافظت و یا تمام شدن برخی از قطعات آن دارندگان، به مرکزی معتبر برای دریافت خدمات نیاز دارند تیم موبایل به مشتریان خود این خدمت را نیز ارائه دهد.

تعمیرات اپل واچ
تعمیرات ایرپاد

تعمیرات ایرپاد اپل

تعمیرات ایرپاد یکی از خدمات مرکز تعمیرات تیم موبایل در تعمیرات محصولات اپل به مشتریان خود است. اگر ایرپاد شما مشکلات صدا و یا باتری آن زود به زود خالی می‌شود و میکروفن، صدا را به خوبی انتقال نمی‌دهد. می‌توانید با قیمت مناسب در مرکز ما آن را تعمیر کنید.

ایرپادهای اپل از لوازم جانبی کاربردی است که طرفداران زیادی دارد. شرکت اپل، ایرپاد ۱، ایرپاد ۲، ایرپاد پرو و ایرپاد ۳ خود را در این سال‌ها به بازار عرضه کرده است. کیفیت ایرپادهای اپل همانند گوشی‌های آیفون و دیگر محصولات بی‌نظیر است و کمتر آسیب می‌بینند و نیاز به تعمیر دارند.