تعمیرات ایرپاد اپل

تعمیرات ایرپاد اپل
تعمیرات ایرپاد

تعمیرات ایرپاد یکی از خدمات مرکز تعمیرات تیم موبایل در تعمیرات محصولات اپل به مشتریان خود است. اگر ایرپاد شما مشکلات صدا و یا باتری آن زود به زود خالی می‌شود و میکروفن، صدا را به خوبی انتقال نمی‌دهد. می‌توانید با قیمت مناسب در مرکز ما آن را تعمیر کنید.

ایرپادهای اپل از لوازم جانبی کاربردی است که طرفداران زیادی دارد. شرکت اپل، ایرپاد 1، ایرپاد 2، ایرپاد پرو و ایرپاد 3 خود را در این سال‌ها به بازار عرضه کرده است. کیفیت ایرپادهای اپل همانند گوشی‌های آیفون و دیگر محصولات بی‌نظیر است و کمتر آسیب می‌بینند و نیاز به تعمیر دارند.

امروز در این صفحه از وب‌سایت “تیم موبایل” در مورد مشکلات و علت خرابی این گجت پرکاربرد که ممکن است. برای شما پیش آمده باشد صحبت و شما را راهنکایی می‌کنیم. که مشکل میکروفون ایرپاد از کجا می‌تواند باشد؟ چرا شارژ نگه نمی‌دارد؟ و … مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تعمیرات ایرپاد اپل با ضمانت

تعمیرات ایرپاد با ضمانت
تعمیرات ایرپاد با ضمانت

تمامی مشکلاتی که در مرکز تیم موبایل برای ایرپاد شما انجام می‌شود دارای ضمانت می‌باشد. ما در مرکز تعمیراتی خود تکنسین‌های با تجربه‌ای داریم که تمامی محصولات اپل را به خوبی برای شما تعمیر خواهند کرد. تمامی مدل‌های مختلف ایرپاد و تمام ایرادات از جمله حل مشکل وصل نشدن به گوشی، مشکلات صدای رفت و برگشت، خرابی باتری وتعویض آن و … با ضمانت برای شما انجام خواهد شد.


تیم موبایل چه خدمات دیگری به شما ارائه می‌دهد.