تعمیرات آیفون 7 در هر دو ورژن A۱۶۶۰ و A۱۷۷۸ در مرکز تعمیرات تیم موبایل با تجهیزات روز دنیا انجام می شود. هر کدام از این ورژن ها ایرادات رایج خود را دارند. ایراد رایج ورژن A۱۶۶۰ مشکل و خرابی بیس باند است که دیگر گوشی قادر به برقراری ارتباط نیست و به حالت نوسرویس و یا سرچینگ گوشی شما می رود. مشکل رایج دیگر هر دو ورژن مشکل صدا است که در هنگام برقراری تماس نه صدای ورودی دارید و نه صدای خروجی که باید تعمیرات بر روی گوشی شما انجام شود.

خوشبختانه در مرکز ما تمامی ایرادات این مدل گوشی که یکی از پرطرفدارترین مدل های گوشی کمپانی اپل بوده است با قطعات اورجینال و روکاری قابل تعمیر است. تمامی خدمات و قطعات استفاده شده در تعمیرات گوشی شما در این مجموعه با ضمانت انجام می شود. این کار را متخصصین با تجربه بالای تعمیرات آیفون که بیش از یک دهه تجربه در این زمینه دارند برای شما انجام خواهند داد.

ما می دانیم که خرابی گوشی موبایل یکی از ناراحت کننده ترین اتفاق ها برای همه افراد است. این ناراحتی در افراد مختلف به چند دلیل است که مهمترین آنها هزینه تعمیر، مدت زمانی که تعمیرات دارد و از گوشی مان دور هستیم، کارهایی که نمی توانیم بدون گوشی انجام دهیم، اینکه بعد تعمیر گوشی همانند قبل کارایی خود را دارد یا خیر و … است.

ما برای اینکه با شما در این زمانه همراه باشیم و از ناراحتی شما کم کنیم. هزینه تعمیر را با کمترین اجرت ممکن حساب خواهیم کرد و از قطعات اورجینال که به آنها ضمانت می دهیم. استفاده می کنیم که خیال تان از کیفیت گوشی خود بعد تعمیر خیالتان راحت باشد و بدانید که همان کیفیت قبلی را دوباره خواهید داشت. و همچنین در کمترین زمان این کارها را برای شما انجام می دهیم که شما زیاد از گوشی خود دور نمانید و بتوانید کارهای خود را که وابسته به گوشی موبایل تان است را انجام دهید.


چه خدماتی مرکز تعمیرات تیم موبایل برای تعمیر آیفون ۷ به شما ارائه می دهد؟

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های مهم دارندگان موبایل اپل است. دلیل این دغدغه پیچیدگی طراحی این موبایل هوشمند و تخصص و تجهیزات لازم برای این کار است. آیفون فیکسر که مرجع تعمیرات محصولات اپل است. خوب می‌داند که امروزه همه ما برای انجام دادن کارهای روزانه خود به تلفن همراه خود وابسته هستیم. پس با تجهیزات روز دنیا و با بهره از متخصصین با تجربه که بیش از یک دهه این کار را انجام داده اند، در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

تیم موبایل با استفاده از قطعات اصلی و تجربه بالا تعمیرات موبایل اپل شما را با ضمانت انجام می‌دهد. کار تعمیر موبایل اپل شما اگر نیاز به تعویض قطعه مانند تعویض صفحه نمایش، باتری یا همچین قطعاتی داشته باشد در حضور شما و در حدود ۳۰ دقیقه برای شما انجام خواهد داد. اما برای تعمیرات مادربرد اصلی گوشی و کارهای تخصصی تر در کمتر از ۲۴ ساعت این کار را با نهایت دقت برای شما انجام می‌دهد.

تعمیر و تعویض باتری آیفون ۷

تعویض باتری آیفون ۷ اصلی با ضمانت سه ماهه را برای شما انجام می دهیم. وقتی که گوشی شما دیگر به خوبی قبل برای شما شارژ را نگه نمی دارد و شما مجبور هستید در روز بیشتر از یکبار گوشی خود را به شارژر متصل کنید زمان تعویض آن فرا رسیده است. از دیگر نشانه های زمان تعویض باتری آیفون درصد سلامت آن است که در تنظیمات گوشی خود می توانید مشاهده کنید اگر درصد نشان داده شده حدود ۸۰ درصد باشد پیشنهاد می کنیم که این کار را زودتر انجام دهید.

دلیل اینکه می گوییم در این زمان ها و مشاهده این موارد بهتر است که باتری تعویض شود این است که در موارد زیادی در این سال ها مشاهده کرده ایم که در صورت نادیده گرفتن آسیب های دیگری به گوشی ها وارد شده است. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای گوشی شما ایجاد شود خرابی آی سی شارژ است به این دلیل که با چندین مرتبه اتصال به شارژر در روز فشار زیادی به این قطعه وارد می شود و آسیب خواهد دید. از دیگر مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید این است که به دلیل ساخته شدن باتری از مواد شیمیایی لیتیوم یون بعد از اتمام عمر آن و فاسد شدن این مواد در باتری شروع به باد کردن می کند و فشار به تاچ و ال سی دی گوشی می آورد و موجب آسیب به این قطعه می شود.

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ یکی دیگر از خدمات تعمیر ایفون ۷ در “مرکز تعمیرات آیفون فیکسر” است. این مدل که یکی از خوش دست ترین مدل های گوشی در بین تمامی مدل های موبایل ساخت کمپانی اپل و دیگر کمپانی ها است و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت این مدل از گوشی است. اما باز هم بنا به اتفاقاتی که موجب زمین خوردگی و ضربه دیدن این گوشی می شود موجب شکستگی و آسیب دیدن صفحه نمایش ان می شود. از دیگر عواملی که باعث خرابی این قطعه می شود آب خوردگی است که ممکن است کل صفحه نمایش یا بخشی از آن را معیوب کند و باعث شود که این قطعه به طور کل تعویض شود یا احتیاج به تعمیر داشته باشد.

تعویض تاچ و ال سی دی

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۷ اصلی روکاری با ضمانت را برای شما انجام می دهیم. اصلی ترین قطعه که ما بیشتر با آن در ارتباط هستیم و کار می کنیم صفحه نمایش آن است. پس خیلی مهم است که اگر این قطعه آسیب دید یک قطعه اصلی روکاری که دقیقا بعد تعویض همان عملکرد و کیفیت قبل را داشته باشد در موبایل شما جایگزین شود. قطعه اصلی صفحه نمایش علاوه بر اینکه در نمایش کیفیت تصویر بسیار متفاوت است در کیفیت اجزای ساخته شده مانند فلت های اتصال تاچ و ال سی دی به مادربرد گوشی و … نیز بسیار تفاوت دارد. این تفاوت ها علاوه بر اینکه در کارایی مانند عملکرد تاچ تاثیر دارد بر عمر خود این قطعه نیز بسیار تاثیر گذار هستند.

تعمیر تاچ و ال سی دی

تعمیر تاچ و ال سی دی ایفون ۷ نیاز به تجهیزات خاص خودش را دارد که در مرکز ما بروزترین آنها وجود دارد. بروزترین تجهیزات در تعمیر صفحه نمایش از این جهت مهم است که ریسک خرابی آن را در هنگام تعمیر بسیار پایین بیاورد و در مورد دیگر این کار را به تمیزی و ضرافت انجام دهد تا مثل قبل تعمیر باشد و تفاوتی احساس نشود.

تعمیر صفحه نمایش موبایل اپل مدل هفت در دو صورت امکان پذیر است. اول اینکه اگر ضربه خورده باشد و ترک بر روی آن ایجاد شده باشد هنوز تصویر نمایش داده شود که در این صورت می شود با تجهیزاتی که در اختیار داریم شیشه روی آن را به طوری که همان کیفیت و ضرافت را داشته باشد برای شما تعویض نمائیم. صورت دوم تعمیرات در هنگام آب خوردگی یا مایعات دیگر به صفحه نمایش که دچار افتادن لک در زیر صفحه نمایش است را می توانیم برای شما تعمیر کنیم که مثل قبل بسیار عالی برای شما کار کند و شما هیچ تفاوتی را احساس نکنید.

تعمیر برد گوشی آیفون ۷ با ضمانت

تعمیر برد گوشی آیفون ۷ با ضمانت خدمات و قطعات اصلی استفاده شده برای شما انجام می دهیم. برد گوشی را می توان اصلی ترین قسمت یک گوشی دانست که اگر قسمتی از آن دچار مشکل شود شما قادر به کار کردن با قسمتی یا کل گوشی نخواهید بود. تعمیرات برد آیفون از حساس ترین تعمیرات است که باید آن را یک مرکز با تجهیزات و تکنسین متخصص که تجربه و دانش بالایی داشته باشد انجام دهد. در گوشی ایفون هفت حدود ۵۰ ای سی وجود دارد که در کنار هر یک از آنها ده ها المان دیگر از قبیل خازن، مقاومت و … وجود دارد. به دلیل طراحی منحصر به فرد کمپانی اپل این المان ها بسیار به هم چسبیده و در فضای کمی در کنار هم قرار گرفته اند. به همین دلیل است که مهارت و تجربه بالایی برای عیب یابی و تعمیرات آن وجود دارد.

اینکه تکنسین تعمیرکار تشخیص دهد که کدام یک از این قطعات دچار اسیب شده است و باید کدام قطعه تعمیر یا تعویض شود باید دانش و تجربه بالای خود را همزمان به کار ببندد تا یک کار موفق را انجام دهد. در کنار اینها تجهیزات روز دنیا برای کمک به عیب یابی و تعویض قطعه بسیار کمک کننده و مهم است. اگر مرکزی تجهیزات ده سال پیش را هنوز برای عیب یابی و تعویض آی سی یا قطعات دیگر استفاده کند معلوم است که نمی تواند به طور دقیق و اصولی و صحیح این کار را برای شما انجام دهد. در مرکز تعمیرات تیم موبایل تمامی تجهیزات روز دنیا برای این کار تهیه شده و به صورت اصولی و بروز دنیا این کار برای شما انجام خواهد شد.

تعمیر مشکل صدا در تعمیرات گوشی آیفون ۷

تعمیر مشکل صدا در تعمیر آیفون ۷ در مرکز تعمیرات ما با ضمانت برای شما انجام می شود. همانطور که گفتیم مشکل رایج دیگر آیفون ۷ نداشتن صدای رفت و برگشت و اسپیکر در این گوشی است. این مشکل زمانی که هنذفری را به گوشی متصل می کنید برطرف می شود. اما با خود گوشی شما قادر به پاسخ گویی به تماسها نیستید. این مشکل را هردو ورژن گوشی آیفون ۱۷۷۸ و ۱۶۶۰ تجربه می کنند و در هر دو ورژن این گوشی این مشکل رایج است.

برای همه دارندگان این مدل از گوشی به وجود می آید که البته ضربه به گوشی باعث به وجود آمدن زودتر این مشکل است. که با تعویض آی سی صدا این مشکل بر طرف خواهد شد. ولی بعد از مدتی دوباره پدیدار می شود. قبل از تعویض آی سی باید مسیر پایه c۱۲ آی‌سی صدا به سر مقاومت R۱۱۰۳ سیم کشی شود. بعد از اینکه ترمیم مسیر انجام شد با نصب یک آی سی نو این مشکل دیگر به وجود نخواهد آمد.

تعمیر و تعویض و ارتقا هارد گوشی ایفون هفت

تعمیر هارد در گوشی ایفون هفت یکی از مشکلاتی است که کمتر در این گوشی به ان برخورد می کنیم. این قطعه خرابی بسیار کمی دارد ولی باز هم ممکن است به وجود بیاید برای تعمیر و یا تعویض هارد باید تجهیزات پروگرمر مخصوص این کار را داشت تا بتوانیم این کار را انجام دهیم. خوشبختانه تمامی پروگرمرهای لازم برای ترمیم و تعمیر هارد در این مجموعه موجود است و به خوبی این کار را برای شما می توانیم انجام دهیم.

اگر هارد گوشی شما ظرفیت ۳۲ گیگابایتی داشته باشد بعد از مدتی دیگر شما فضای کافی برای گرفتن عکس و فیلم را نخواهید داشت و دچار مشکل می شوید. بعد از این است که شما به فکر تعویض و ارتقا هارد گوشی خود خواهید بود. به علت اینکه هارد گوشی آیفون یک آی سی که علاوه بر اینکه با پایه های خود به برد متصل شده است از یک چسب مخصوص نیز این کار انجام شده است. و تعویض آن نیازمند مهارت بالا علاوه بر داشتن تجهیزات پروگرمر را دارد. اما نگران این موضوع نباشید ما این کار را در کمترین زمان به صورت تخصصی برای شما انجام خواهیم داد.

تعمیر بیس باند آیفون ۷

در سری گوشی a۱۶۶۰ گوشی آیفون این مشکل بسیار رایج هست که معمولا بر اثر ضربه خوردن گوشی مشکل به وجود می آید. گوشی به حالت سرچینگ و یا نو سرویس در می آید که در بیشتر از نود درصد این گوشی ها با تعویض آی سی تغذیه بیس باند قابل تعمیر هستند. این کار را ما در کمترین زمان برای شما انجام خواهیم داد. و بعد از انجام تعمیرات به شما برای کار تعمیرات و قطعات مصرفی برای این موضوع ضمانت نیز می‌دهیم. پس نگران بازگشت دوباره حالت نو‌سرویس ویا سرچینگ در گوشی خود نباشید.

هزینه تعمیر بیس باند آیفون ۷ چقدر است؟

هزینه و قیمت تعمیر بیس باند ایفون ۷ در موارد و گوشی های مختلف متغیر است. بسته به این که از چه قسمتی مشکل به وجود آمده متفاوت است. پس برای اینکه بتوانیم قیمت دقیق را اعلام کنیم نیاز است که اول گوشی شما بررسی شود. اما در مرکز آیفون فیکسر تمامی قیمت تعمیرات به صورت کاملا منصفانه تعیین می‌شود و مشتریان ما از لحاظ قیمتی همیشه مطمئن هستند. ما بهترین خدمات را به شما با پایین‌ترین نرخ در بین همکاران محترم به شما ارائه می‌دهیم.

تعویض باتری آیفون ۷ چقدر زمان احتیاج دارد؟

زمان تعویض باتری ایفون ۷ در مرکز تعمیرات تیم موبایل ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی چقدر زمان احتیاج دارد؟

تعویض صفحه نمایش در مرکز ما حدود به ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد و تعمیر صفحه نمایش کمتر از ۲۴ ساعت زمان نیاز دارد.