در این پست یک راهنمای انتخاب مهتابی ال ای دی دیواری ارائه شده که شما با استفاده از این روش ها به راحتی می توانید بهترین خرید مهتابی دیواری جدید را با کمترین قیمت انجام دهید. با ما همراه باشید.

7 نکته برای انتخاب مهتابی ال ای دی دیواری

قبل از هر چیز باید محیط نصب مهتابی را بررسی کنید از نظر نور، بزرگی یا کوچکی و مواردی از این دست تا به راحتی بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.  ما این موارد را در 7 بخش تقسیم بندی کرده ایم. مهم ترین مورادی که باید قبل از خرید مهتابی دیورای مد نظر داشته باشید عبارتند از:

مرحله اول بودجه مورد نظر خود :

همانطور که می دانید قیمت مهتابی دیواری ال ای دی بیشتر از قیمت مهتابی دیواری قدیمی است. این قیمت بر اساس پارمترهای مختلف مانند اندازه ، میزان نور، بازدهی و … می تواند کمتر یا بیشتر شود. از این رو، مقدار پولی که می خواهید برای خرید مهتابی ال ای دی اختصاص دهید، مهم است. تعیین بودجه کمک می کند تا محصولات در محدوده هزینه قابل قبول شما قرار بگیرند.

تابش کالا به عنوان یکی از تولید کنندگان مهتابی ال ای دی توانسته کیفیت و ضمانت را به همراه قیمت مناسب برای مشتریان فراهم کند. برای اطلاع از قیمت مهتابی دیواری ال ای دی می توانید با ما در تماس باشید.

مرحله دوم انتخاب نوع ال ای دی:

مهتابی ال ای دی ها در انواع متفاوتی مانند نوارهای ال ای دی، دیودهای ال ای دی یا پنل های ال ای دی موجود هستند. انواع مختلف ال ای دی ها برای هر محیط با توجه به میزان نور و مدل متفاوت است. به همین دلیل باید نوع ال ای دی را برای نیازها و تمایلات خودتان هماهنگ کنید. به عنوان مثال ال ای دی های خطی بیشتر در فضای آشپزخانه بکار می روند.

مرحله سوم انتخاب رنگ و روشنایی:

مهتابی ال ای دی ها در رنگ های متفاوتی مانند سفید، آبی، قرمز، سبز، زرد و … موجود هستند. رنگ و روشنایی ال ای دی خریداری شده را بر اساس محل استفاده یا جلوه ای که می خواهید برای آن ایجاد کنید، انتخاب کنید. معمولاً رنگ های سفید طرفداران بیشتری دارد و نور قابل توجهی نیز دارد.

مرحله چهارم بررسی کیفیت و برند:

بررسی کیفیت و برند مهتابی یک اصل است. اینکه تولید کننده یک محصول با کیفیت را تولید کرده و آیا ضمانت در برابر این تولید وجود دارد یا نه نشان دهنده کیفیت است. کنید در نظر داشته باشید برندهای مطرح عموماً کنترل کیفیت سختگیرانه ای دارند و بر اساس استانداردهای صنعتی عمل می کنند. علاوه بر این برای محصولات خود ضمانت تعیین می کنند. تابش کالا به عنوان تولید کننده مهتابی دیواری جدید برای تمامی محصولات لامپ ال ای دی خود ضمانت تا 300000 هزار ساعت کارکرد قرار داده است.

مرحله پنجم مصرف انرژی:

در نظر داشته باشید مدل های مختلف لامپ ال ای دی دارای مصرف های انرژی متفاوتی هستند. قبل از خرید، بررسی کنید که مهتابی ال ای دی مورد نظر شما به چه مقدار برق مصرف می کند و اینکه آیا با سیستم برق خودتان سازگار است یا نه! این مساله در زمانی مهم تر است که شما تعداد زیادی لامپ ال ای دی نیاز دارید. همچنین، برای فضاهایی که دائماً نیاز به روشنایی دارند باید حتماً در انتخاب مهتابی ال ای دی دیواری دقت بیشتری به خرج دهید و مصرف انرژی را با حساسیت بالا مورد بررسی قرار دهید. زیرا هزینه های انرژی هر ساله افزایش پیدا می کند و یک خرید درست می تواند تا سالیان طولانی برای شما صرفه جویی اقتصادی داشته باشد.

مرحله ششم اندازه و طول:

باید قبل از خرید بدانید که محیط شما به چه مهتابی ال ای دی با چه اندازه ای هماهنگ است. بهتر است قبل از خرید، ابعاد دقیق محلی که می خواهید ال ای دی را نصب کنید را بسنجید و این مورد را در نظر بگیرید.

مرحله هفتم گارانتی و خدمات پس از فروش:

قبل از خرید، اطمینان حاصل کنید که محصول شما دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش قابل قبولی است. این مورد به شما اطمینان می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، قادر به تعمیر یا تعویض محصول خواهید بود.

بررسی نظرات مشتریان:

قبل از خرید، نظرات و تجربیات مشتریان دیگر را درباره محصول مورد نظر بخوانید و سپس تصمیم خرید خودتان را بگیرید. این نظرات می توانند در انتخاب صحیح کمک کنند.

نتیجه گیری: 

با استفاده از نکات و راهنمای انتخاب مهتابی ال ای دی می توانید بر اساس نیاز خود بهترین انتخاب را با کمترین قیمت داشته باشید. توجه داشته باشید که هدف و نیازهای شما در استفاده از مهتابی ال ای دی نیز می تواند در انتخاب محصول مناسب، تأثیر مستقیم داشته باشد. رعایت همه نکات و بررسی همه موارد از جمله: کیفیت، گارانتی، قیمت، بررسی نظرات، اندازه و طول، رنگ مناسب، میزان مصرف انرژی برق، نوع ال ای دی، برند معتبر و … بهترین خرید مهتابی ال ای دی را پیش روی شما قرار می دهد.