تعمیر مشکل وای فای آیفون به دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شود. که هر کدام از اینها دلایل خود را دارد که این مشکل به وجود می آید. که تمامی این مشکلات در مرکز تعمیرات آیفون تیم موبایل قابل برطرف شدن است.

مشکل نرم افزاری وای فای

اکثرا وقتی شما با اینترنت وای فای فایل اپدیت گوشی خود را دریافت می کنید باگ هایی در نرم افزار به وجود می آید بهتر است برای اپدیت نرم افزار به مراکز تعمیرات گوشی آیفون مراجعه کنید.

مشکل سخت افزاری وای فای

گوشی شما وقتی به مشکل سخت افزاری وای فای می خورد که گوشی ضربه و یا آب خورده باشد. در غیر این صورت موارد خیلی کمی دیدیم که عمر آی سی وای فای خود به خود سوخته باشد.

حل مشکل نرم افزاری wi fi

برای حل مشکل نرم افزاری وای فای گوشی آیفون باید گوشی شما یا ریست کارخانه شود یا به طور کلی فریمور تعویض و ریستور شود که حتما قبل از این کارها شما باید از تمام اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید چون هم ریست کارخانه گوشی و چه ریستور کردن تمام اطلاعات گوشی شما را پاک خواهد کرد.

حل مشکل سخت افزاری wi fi

برای تعمیر سخت افزاری وای فای آیفون باید آی سی مربوطه اول ریبال شود و در صورت نتیجه نگرفتن باید تعویض شود که در مدلهای بالا برای تعویض آی سی وای فای باید هارد گوشی نیز دوباره پروگرم شود و مک آدرس وای فای در آن وارد شود.

مشکل در wifi آیفون در بعضی از مواقع به اتصالات آنتن وای فای مربوط می شود که در این صورت شما هم  زمان کمتر و هم اینکه هزینه کمتر برای شما دارد تعمیرات گوشی شما  و در کمتر از یک ساعت انجام می شود. و اما علائم اینکه اتصال آنتن wifi شما مشکل دارد این است که وای فای شما روشن میشود ولی باید حتما نزدیک مودم باشید تا پیدا کند و به مودم وصل شود که البته در بعضی موردها دیده شده که با تعویض آنتن این مشکل برطرف نشده و به آی سی وای فای مربوط بوده است.