در بعضی از مواقع بر اثر ضربه خوردگی و آب خوردگی و یا تمام شدن عمر قطعات برد باید تعمیرات آیپد بر روی مادربرد این دستگاه انجام شود. که لازمه انجام تعمیرات مادربرد آیپد اپل داشتن تجربه بالا ودانش و تجهیزات روز دنیا همانطور که در قبل گفتیم است.

ما برای تعمیرات ایپد شما از قطعات اصلی که از روی دستگاه های دیگر برداشته شده استفاده می‌کنیم. که صددرصد اصلی است استفاده می‌کنیم و آیپد شما بعد از تعمیر هیچ باگی در استفاده نداشته باشد. و مثل روز اول کار خواهد کرد و چون با جدیدترین دستگاهها این کار صورت می‌گیرد. تعمیرات در مرکز “تیم موبایل” با اپل استورهای دیگر کشورها تفاوتی نخواهد داشت.

بیشتر اشکالاتی که در مادربرد شما طبق تجربه که ما داریم اگر ضربه و آبخورده باشد. موارد آی سی شارژ و تغذیه و مدارها و المان‌های آن آسیب می‌بیند و در استفاده های معمول که عمر آی‌سی‌ها تمام می‌شود در استفاده زیاد از وای‌فای معمولا آی‌سی وای‌فای عمرش پایان می پذیرد. و از دیگر خرابی‌های رایج این دستگاه پایان عمر هارد این دستگاه است که جای هیچ نگرانی ندارد. ما با استفاده از قطعات اصلی این تعمیرات ایپد را نیز برای شما به بهترین نحو و کمترین هزینه انجام خواهیم داد.


دیگر مطالب مرتبط با این صفحه: