تعمیر آیپد ۴ با قطعات اصلی و ضمانت تعمیرات

تعمیرات آیپد ۴ در مرکز تعمیرات تخصصی آیفون فیکسر با استفاده از قطعات اصلی و ضمانت تعمیرات انجام می‌شود. این کار توسط تکنسین‌های با تجربه ما که آموزشهای بروز دنیا را دیده‌اند انجام می‌شود. برای تعمیرات آیپد به علت صفحات بزرگ و مادربرد بسیار حساس خیلی مهم است این کار با تجهیزات بروز دنیا انجام شود. در مرکز ما این تجهیزات برای تعمیر ایپد شما فراهم شده و با آنها عیب‌یابی و تعمیرات انجام می‌شود.

تعویض تاچ و ال سی دی آیپد

یکی از ایرادات رایج در دستگاه‌های آیپد شکستگی و یا از کار افتادن تاچ ایپد می‌باشد. این هم به علت صفحات بزرگ این دستگاه می‌باشد که نگه‌داری از آن سخت می‌باشد. خوشبختانه تاچ و ال‌سی‌دی دستگاه آیپد ۴ از هم جدا می‌باشد و هزینه بسیار پایینی نسبت به مدل‌هایی از ایپدها دارد که این دوقطعه به هم چسبیده هستند دارند. اما باید در نظر داشت که فقط قطعه اصلی بر روی آن نصب شود تا دوباره همانند قبل این قطعه کار کند. در مرکز ما این قطعه نیز جنس اورجینال موجود می‌باشد و بعد از نصب به شما گارانتی خواهیم داد.

اگر دستگاه شما ضربه شدید خورده باشد ممکن است علاوه بر تاچ دستگاه، ال سی دی آن نیز دچار آسیب شده باشد. که با تعویض هردو قطعه دوباره آیپد شما قابل استفاده خواهد بود.  این کار برای شما در کمتر از ۲۴ ساعت توسط متخصصین ما با تجهیزات روز دنیا انجام خواهد شد.

تعمیرات مادربرد آیپد ۴

تعمیرات مادربرد آیپد ۴ نیز در مرکز ما به صورت تخصصی برای شما انجام می‌شود. این کار توسط تکنسین‌های با تجربه بال و آموزش دیده در کمترین زمان برای شما انجام می‌شود. تکنسین‌ها بعد از بررسی دقیق دستگاه شما با ابزار روز دنیا عیب‌یابی را انجام می‌دهند. بعد از عیب‌یابی و با هماهنگ کردن آن با شما و اعلام هزینه در کمترین زمان آن مشکل را با قطعات اصلی و دارای ضمانت عیب را برطرف خواهند کرد.

چرا در تعمیرات تجهیزات روز دنیا باید استفاده شود؟

این کار به این علت است که دستگاه شما با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. پس باید برای تشخیص دقیق مشکل و رفع آن نیز از تجهیزات روز دنیا استفاده شود. اگر این کار صورت نگیرد ممکن است خسارت زیادی دستگاه شما در حین تعمیر ببیند. پس ما تجهیزات خود را همیشه برای برطرف کردن مشکلات دستگاه‌های شما بروز می‌کنیم تا هم در زمان عیب‌یابی و تعمیرات آیپد و هم در هزینه‌ها صرفه جویی کنیم.

تعمیرات آیپد ۴ چقدر زمان احتیاج دارد؟

تعمیرات آیپد ۴ و دیگر دستگاه‌های شرکت اپل در مرکز ما در کمترین زمان انجام می‌شود. برای مثال تعویض قطعات مانند تاچ و ال‌سی‌دی، تعویض باتری، تعویض فلت شارژ و … در کمتر از ۴۸ ساعت انجام می‌شود. تعمیر مادربرد نیز پس از عیب‌یابی ۴۸ ساعت زمان نیاز دارد. تمامی کارها توسط متخصصین این کار با بیش از یک‌دهه تجربه و با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات روز دنیا با گارانتی برای شما انجام می‌شود.